Новорічні розмальовки

Новорічні розмальовки – колекція чорно-білих картинок із обов’язковими атрибутами чарівного свята. Серед них обов’язково зустрінуться ялинка з іграшками, солодощі та подарунки. Головними героями щорічної урочистості стають Дід Мороз та його онука Снігуронька. Зображення чекають останнього мазка вашої кисті та фарб, щоб ожити і забрати вас у світ доброї новорічної казки. Роздруковуйте або зберігайте картинки та розфарбовуйте їх разом із друзями, братами та сестрами фарбами чи олівцями.
Дід Мороз із подарунками та палицею вирушив у дорогу. Цієї ночі всі звірі лісу разом із ним дружно водитимуть хороводи навколо великої ялинки. Її вбирали всі жителі лісу. Білочка принесла горішок, а ведмедик ще влітку припасив гарну соснову шишку. Розфарбуйте Діда Мороза та його мішок із подарунками.

Дід Мороз п’є чай – розмальовка, де чарівник вирішив відпочити і випити чаю, що бадьорить. Його дбайливо запасла дідусеві онука Снігуронька. Розфарбуйте Діда Мороза в оточенні пташок фарбами чи олівцями.

Снігуронька на лижах поспішає до маленьких лісових мешканців. Білочки, їжачки та ведмеді вже нарядили ялинку і чекають на онучку Діда Мороза на свято. Розфарбуйте юну помічницю доброго чарівника фломастер або фарбами.

Білочка вбирає ялинку — розмальовка з клопіткою звіркою, яка теж готується до візиту Діда Мороза та Снігуроньки. Прикрашати ялинку і вінчати її зіркою допомагає білці найкраща подружка, синичка.

Ведмедик чекає Новий рік – розмальовка з ведмедем, який відраховує останні хвилини року. Він уважно стежить за стрілками годинника. Ведмедик незабаром вирушить на вулицю, щоб вітати сусідів лісом і зустрічати Діда Мороза зі Снігуронькою.

Зайчик грає на гітарі біля ялинки. Він готується до вечірнього концерту. Туди прийдуть усі лісові жителі, і косому хочеться бути на висоті. Розфарбуйте зайчика у яскраві фарби та побажайте йому удачі перед виступом!

Розмальовка Сніговик із подарунками поспішає на ковзанах до Діда Мороза. Добрий чарівник чекає на ці коробочки, щоб вирушити до хлопців на ялинку. Дорогу до терема Діда Мороза сніговику показує лісова пташка. Розфарбуйте разом із батьками цих друзів.

Тигреня з подарунками прямує до друзів. Вони вже чекають на нього, щоб разом відзначити свято. Тигреня вирішило приготувати їм сюрприз і приготував подарунки. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого друга фарбами.

Сани із подарунками завантажені. Годинник починає відлік останніх годин року, що минає. Незабаром Дідусь Мороз вирушить у дорогу. Це розмальовка створить урочистий настрій сім’ї. Надайте картинці фарб – розфарбуйте її олівцями.

Сова чекає на Новий рік — розмальовка, яка займе гідне місце у вашій колекції малюнків. Птах тримає календар з останнім листком року, а незабаром і закінчиться. Проведіть останні хвилини року з мудрою совою – розфарбуйте її в яскраві кольори.

Сніговик із подарунком сидить у санях — розмальовка із забавним персонажем із новорічних казок. Напевно, сніговик отримав від Діда Мороза подарунок за те, що добре веселив хлопців на святі. Розфарбуйте милий сніговик!

Маленька Снігуронька з пташкою в руках чекає на Діда Мороза з новорічної ялинки. Він скоро повернеться зі свята і розповість їй про всі ігри та пісні хлопців на ранку, які порадували його. Розфарбуйте помічницю Діда Мороза!

Шкарпетка з подарунками — розмальовка із милим атрибутом новорічного та різдвяного дива. Цікаве зайченя виглядає зі шкарпетки. Йому не терпиться познайомитися зі своїм юним господарем! Розфарбуйте новорічні подарунки!

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте його разом з дітьми фарбами та олівцями.

Розмальовка Будиночок Діда Мороза є житлом доброго чарівника. Чого ж не вистачає зимовому лісі, що укутався у біле покривало снігу? Може, зовсім небагато фарб? Розфарбуйте дім Діда Мороза і ліс навколо нього.

Подарунки під новорічною ялинкою скоро розберуть щасливі хлопці та дівчата. Урочисто вбрана ялинка любить цей момент найбільше. Допоможіть дітям знайти свої подарунки – розфарбуйте обгортковий папір та банти на коробках у різні кольори.

Два веселі сніговики несуть ялинку на свято. Це доручення їм надав сам Дід Мороз. Сніговики не підведуть! Адже не дарма їх ще називають «поштовиками». Розфарбуйте чарівних помічників фарбами чи олівцями.

Подарунки в шкарпетці – різні гостинці для хлопців. У ньому вмістилися іграшки та солодощі для малюка від Діда Мороза та Снігуроньки. Розфарбуйте цей малюнок теплими відтінками, щоб створити ще більш святкову атмосферу на картинці.

Розмальовка Красиві іграшки на стрічці з прищіпками показує, як можна зробити гірлянду із підручних засобів. Розфарбуйте картинку фарбами та спробуйте створити новорічний декор своїми руками.

Дід Мороз та його олень збираються у дорогу. Дідусь захопив із собою ліхтар, запряг оленя. Що він забув? Може, свої чарівні сани чи палиця? А як же він вирушить до хлопців без подарунків? Розфарбуйте розсіяного Діда Мороза і нагадайте йому, що він забув.

Свічка запалена, і новорічні іграшки оточили її. Скоро прийде довгоочікуване свято всіх хлопців! Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її фарбами для своїх близьких.

Новорічне оленя – розмальовка з чарівною твариною. На грудях оленя красується гірлянда з бубонців. Він цим дуже пишається. Розфарбуйте малюка за прикладом фарбами чи олівцями.

Лисичка вбралася в шубку та чобітки. У лапках у неї вогник. Він не простий, а чарівний новорічний ліхтарик. Цей вогник показує Дідусеві Морозу дорогу до хлопців, які на нього чекають. Розфарбуйте милу лисичку олівцями.

Білочка та новорічна іграшка — розмальовка із привітним звірком. Білка готується до торжества, вона знайшла ялинкову кульку. Він такий гарний, що білочку хочеться показати його всім друзям. Розфарбуйте білочку та її іграшки фарбами чи фломастерами.

Красива Снігуронька у шубці та кокошнику тримає в руках новорічну іграшку. Внучка Діда Мороза прикрашає ялинку у його чарівному теремі. Увечері до неї на чаювання прийдуть лісові звірі. Розфарбуйте гарну снігурочку та її вбрання!

Дід Мороз із чарівною палицею узявся в боки і позує для офіційного фото. Поспішайте розфарбувати чарівника! Він поспішає. Ще багато хлопців бажають побачити його цього року.

Гарні подарунки під ялинкою вишикувалися в хоровод навколо лісової красуні. Їм теж хочеться крутитися та співати пісні. Незабаром вони знайдуть нових господарів — добрих хлопчиків і дівчаток. Розфарбуйте подарунки яскравими фарбами чи олівцями.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте Діда Мороза з друзями чи батьками.

Розмальовка Новорічні сови підійде і для рукоділки. Роздрукуйте та використовуйте картинку з дружними пташками на гілці, щоб привітати своїх друзів. Залишилося лише розфарбувати зимовий краєвид із совами.

Сніговики з подарунками — розмальовка з трьома скульптурами, що ожили, в ковпаках і шарфах. Біля них стоять три коробочки із подарунками. Цікаво, кому вони призначені? Дізнайтеся поки розфарбовуватимете їх.

Сова на Новий рік – розмальовка кумедного птаха в ковпаку під прикрашеною ялинкою. Навіщо так уважно спостерігає сова? Потоваришуйте з нею і дізнайтеся про це у сови при її розфарбовуванні.

Розмальовка Новорічна хлопавка та сова вчить тому, як зустрічати свято весело. Тільки в жодному разі не тягніть за ниточку хлопавки самі, без дорослих. Запам’ятайте: це може бути небезпечним! Розфарбуйте милу сову.

Заєць біля ялинки — розмальовка, присвячена довгоочікуваному святу всіх хлопців. Створіть собі урочистий настрій за кілька хвилин. Просто роздрукуйте та розфарбуйте картинку в яскраві фарби.

Розмальовка Календар 31 грудня може стати чудовою основою для листівки близьким друзям! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фломастерами або фарбами та вручіть своїм гостям на новий рік.

Діти біля новорічної ялинки — розмальовка, де хлопці вже отримали свої подарунки та чекають на гостей. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте його за прикладом або за власною уявою.

Батьки з подарунками — розмальовка, на якій вас зустрінуть найближчі вам люди. І батьки не йдуть до вас із порожніми руками! Вони несуть десятки найочікуваніших подарунків. Розфарбуйте цю картинку і вірте, що всі ваші мрії збудуться!

Розмальовка, де Мама готує новорічний стіл, нагадає хлопцям про минуле або майбутнє свято. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його разом з дітьми.

Розмальовка, де діти відкривають подарунки, освітлена переливом лампочок на ялинкових гірляндах. Але куди поділися їхні кольори? Якнайшвидше виправте це непорозуміння за допомогою фарб або олівців, поки хлопці з картинки нічого не помітили.

Сім’я за новорічним столом – розмальовка, опинитися в центрі якої мріє кожна дитина. Виконайте дитячу мрію! Роздрукуйте та розфарбуйте разом із дітьми це зображення та помрійте разом про те, як пройде ваше свято.

Діти та бенгальські вогні – розмальовка з хлопчиком та дівчинкою, які спостерігають за сяйвом бенгальських вогнів. Роздрукуйте або збережіть це зображення, щоб подарувати дітям хвилини святкового настрою, поки вони розфарбовуватимуть цю картинку.

Розмальовка Дім Діда Мороза взимку — картинка, яка наче зійшла зі сторінок чарівної казки. Переконайтеся в цьому самі, поки розфарбовуватимете це зображення фарбами або олівцями.

Розмальовка Дід Мороз і мішок подарунків – картинка, де головний чарівник планети готовий вирушити у дорогу, щоб вручати дітям новорічні сюрпризи. Спробуйте розглянути в мішку свій подарунок, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка, де снігуронька прикрашає ялинку, демонструє всю серйозність того, як онука Діда Мороза готується до головного свята року. Допоможіть красуні розвісити на деревці кульки, гірлянди та розфарбуйте всі предмети у яскраві фарби.

Новорічна кулька на гілці — розмальовка із чудовим сюжетом для створення урочистого настрою собі та близьким людям. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її напередодні свята.

Розмальовка Новорічні гірлянди нагадує обов’язкові атрибути зустрічі Нового року. Знайдіть яскраві олівці або фарби, щоб розфарбувати прапорці та зірочки на гірлянді!

Тарілка з фруктами – розмальовка, на якій розташувалося чимало улюблених дитячих ласощів. Прикрасьте фрукти, печиво, кекси та новорічні льодяники на картинці разом з дітьми фломастерами або олівцями.

Дід Мороз дарує подарунки — розмальовка, де показаний найочікуваніший момент новорічної урочистості. Роздрукуйте це зображення та розфарбуйте, щоб вручити друзям чи рідним.

Дід Мороз і кролик – розмальовка з врученням подарунка Дідусем Морозом лісового звіра. Спробуйте і створити новорічний настрій близьким людям. Роздрукуйте, розфарбуйте картинку та подаруйте її тим, кого любите!

Розмальовка Милий сніговик – це зображення доброї снігової фігури, яку люблять ліпити діти взимку. У сніговика гарні рукавиці та незвичайний головний убір. Нехай дитина виявить фантазію, озброївшись кольоровими олівцями чи фарбами!

Малята завжди з нетерпінням чекають на новорічні свята і мріють отримати подарунки від Діда морозу. Зробіть їх очікування ще радіснішим, запропонувавши розмальовку «Дід мороз приготував подарунки». Розмальовка допоможе розвинути дрібну моторику рук, а також підніме настрій дітлахів.

Створіть новорічний настрій своїй дитині, запропонувавши розмальовку «Снігуронька танцює». Він весело проведе час, підбираючи кольори та розфарбовуючи малюнок, а потім зможе використовувати його як декорацію до новорічної урочистості.

Що може бути цікавіше, ніж кататися на санках взимку? Щойно випадає сніг, малюки поспішають на гірку, щоби вдосталь повеселитися разом із друзями. Якщо ваша дитина любить розфарбовувати, їй також сподобається розмальовка «Хлопчик із санчатами», тому що на малюнку він напевно впізнає себе.

Діти так люблять, коли падає сніг. Що може бути краще, ніж розглядати сніжинки, що кружляють у повітрі? Вашому малюкові також напевно сподобається розмальовка «Дівчинка та сніжинки», прикраса якої допоможе створити новорічний настрій.

Святково вбрана ялина – символ Нового року. Передчуваючи урочистість, малюк напевно з радістю прикрасить розмальовку «Святкова ялинка», що підніме настрій і допоможе весело провести час.

Добрий дідусь мороз зображує веселого казкового персонажа, без якого не обходиться Новий рік. Розфарбуйте яскраво головний убір, шубу та бороду доброго чарівника для дітей. Кольоровий малюнок діда морозу підніме настрій сім’ї.

Розмальовка Новорічна ялинка із зіркою створює відчуття свята та новорічного чарівництва. Дітям сподобається розфарбовувати колючу красуню та її прикрасу різними кольорами. Любителі пофантазувати можуть доповнити малюнок новорічної ялинки барвистим подарунком.