Розмальовки гоночні машини.

Розмальовки гоночних машин — чорно-білі картинки з унікальними автомобілями, від можливостей яких захоплює дух. Широке розмаїття моделей гоночних болідів, представлених тут, мають власну історію успіху. Дізнайтеся про кожну машину більше з наших описів, а також від своїх друзів та батьків, якщо також є фанатами автоперегонів. Роздрукуйте або збережіть цікаві для вас малюнки з гоночними машинами, щоб розфарбувати їх олівцями або фломастерами.
Розмальовка Ferrari F2008 – знаменитий гоночний болід найвідомішого по всьому світу автомобільного бренду. Хочете відчути себе за кермом цієї гонки? Розфарбуйте Ferrari F2008 у яскраві кольори команди олівцями чи фарбами.

Розмальовка Sauber Mercedes C9 – гоночний автомобіль, який виступав у гонках “24 години Ле-Мана” у 90-ті роки. Розфарбуйте цей автомобіль, щоб відчути себе досвідченим пілотом відомих перегонів.

Honda NSX – розмальовка зі спортивним автомобілем компанії Хонда, який розганяється до сотні за 7 секунд. Розфарбуйте гоночний автомобіль Honda NSX разом із друзями олівцями чи фарбами.

Розмальовка Chevrolet Corvette C6R – потужний спортивний автомобіль з максимальною швидкістю 300 км/год. Розфарбуйте цю гоночну машину фломастер або олівцями.

Розмальовка Lamborghini Diablo – знаменитий суперкар з Італії, який випускався в період з 1990 до 2001 року. Бажаєте опинитися за кермом цього гоночного авто – розфарбуйте Lamborghini Diablo у яскраві кольори за допомогою олівців та фломастерів.

Розмальовка Subaru Impreza WRC – відомий гоночний автомобіль, який бере участь у ралі по всьому світу. Розфарбуйте Subaru у такі кольори, щоб можна було сміливо виїжджати на трасу.

Розмальовка з однією з найвідоміших спортивних моделей Porsche. Цей автомобіль по праву вважається одним із найкращих у своєму класі. Розфарбуйте Porsche 911 GT3 із друзями за допомогою фарб або олівців.

Розмальовка Nissan GT-R – відомий у всьому світі суперкар, який можна часто зустріти у різних гонках. Розфарбуйте спортивний автомобіль від Nissan разом із друзями чи батьками.

Яскравий гоночний авто – розмальовка з автомобілем, який ось-ось зірветься з місця. Встигніть роздрукувати картинку з ним та розфарбувати машину для гонок фломастерами або олівцями.

Розмальовка Mazda Furai Concept показує гоночний болід, історія якого розпочалася ще у 2007 році. Чому він не втратив популярності і сьогодні, обговоріть з друзями після того, як розфарбуєте цей автомобіль олівцями або фломастерами.

Розмальовка Koenigsegg Regera представляє молодим інженерам мегакар від шведської компанії. Роздрукуйте та розфарбуйте це авто з королівським ім’ям ручками або олівцями.

Lamborgini Veneno Roadster – розмальовка з суперкаром, який був випущений в 2013 тільки в 3 екземплярах. Розфарбуйте картинку з машиною, чий тираж був розпроданий ще до представлення широкому загалу.

Caresto Arkham Knight – розмальовка з унікальним бетмобілем, створеним з вуглеволокна в 2016 році. Роздрукуйте та розфарбуйте болід, створений за мотивами відеоігри, фломастерами або олівцями.

Розмальовка Hennessey Venom GT Spyder представляє болід, який був випущений американським виробником лише у 29 екземплярах. Хочете мати такий самий прямо зараз? Роздрукуйте та розфарбуйте суперкар у улюблені кольори!

Розмальовка Бетмобіль The Tumbler – ще одне досягнення інженерної думки, з якою хочеться познайомитися ближче не лише шанувальникам франшиз про Бетмена. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цим суперкаром, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Ferrari FXX K – розмальовка зі швидкісним автомобілем, який був випущений лише у 30 екземплярах. Володіти таким суперкаром можна вже сьогодні. Роздрукуйте картинку авто та розфарбуйте його разом з батьками чи друзями.

Розмальовка McLaren 650S GT3 – автомобіль, який розганяється до 100 км за 2,9 секунди. Встигніть роздрукувати і розфарбувати зображення з ним, поки болід не зник з поля зору.

Розмальовка, де гоночний болід готується до старту, захочеться мати кожному хлопчику! Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з машинкою фломастерами або олівцями.

Два гоночні боліди збираються на автоперегони. Розфарбуйте їх у яскраві кольори, що запам’ятовуються. Можливо, це принесе їм перемогу під час змагання, і вони матимуть звання найшвидших автомобілів.

Розфарбуйте автомобіль Mercedes AMG Vision Gran Turismo у улюблені кольори, щоб відчути себе за кермом сучасного суперкара, що має дизайн автомобілів Формули-1 та може набирати швидкість до 250 км/година.

Розфарбуйте авто Bugatti Veyron 16.4 Super Sport у улюблені кольори, щоб відчути себе за кермом найшвидшого автомобіля у світі, який може розігнатися до 410 км/година.

Розмальовка Pagani Hyayra Carbon приверне увагу молодих художників, які захоплюються спортивними гоночними автомобілями. Виберіть відповідні кольори для італійської марки. Оформіть яскраво всі визначні деталі знаменитої Pagani Hyayra Carbon!

Розмальовка Laraki Epitome Concept – картинка з суперкаром, який може розвивати швидкість до 33 км/год. Так і хочеться з вітерцем покататися на цьому авто. Акуратно розфарбуйте автомобіль Laraki Epitome Concept, щоб додати йому індивідуальності, а також підкреслити його потужність та стильний привабливий дизайн.

Розмальовка Renault Alpine ZAR – це зменшена копія французького гоночного автомобіля у графічному зображенні. Плавні геометричні форми кузова та даху можна розфарбувати улюбленими кольорами, не виходячи за контури.

Розмальовка Maserati GranTurismo – це зменшена копія італійського гоночного автомобіля. Дітям сподобається обводити контури спортивної машини, а до процесу розфарбовування можуть підключитися тато чи дідусь.

Розмальовка Nissan 350Z ілюструє легковий спортивний автомобіль у чорно-білих тонах. Підберіть різні кольори для кузова, бампера, фар, коліс та даху японського гоночного суперкара або зробіть авто однотонним.

Розмальовка Lamborghini Gallardo Superleggera сподобається як маленьким хлопцям, так і старшим хлопчикам. Розфарбуйте чорно-білий суперкар, що розганяється до 315 км/год! Кольорове зображення італійського гоночного автомобіля прикрасить дитячу кімнату.

Розмальовка Koenigsegg CCR призначена для хлопчиків різного віку. Плавні геометричні форми шведського гоночного автомобіля відображають його характер та міць. Завантажте та роздрукуйте розмальовку легендарного Koenigsegg CCR на сайті.

Розмальовка Aston Martin DBS сподобається любителям гоночних легкових автомобілів. Розфарбовуючи деталі суперкара, хлопцям буде цікаво дізнатися про особливості шведської моделі Aston Martin DBS, який може розігнатися до 330 км/год.

Розмальовка Ferrari 599 GTB ілюструє обмежену модель гоночного автомобіля для розфарбовування. Згадайте найпопулярніший колір італійської марки та розфарбуйте аналогічно модель Ferrari 599 GTB, яка може розігнатися до 330 км/год!

Розмальовка Бугатті Вейрон зацікавить хлопчаків у будь-якому віці. Розфарбовування складної геометрії кузова розвиває уважність та усидливість. Скачайте на сайті розмальовку ексклюзивної Бугатті Вейрон та оформіть улюбленими квітами цю французьку гоночну модель.

Розмальовка Вовк на карті допоможе дітям провести дозвілля з користю. Хлопцям подобається розмальовувати сюжетні ілюстрації із тваринами. Приготуйте кольорові олівці або фломастери і приступайте до розфарбовування вовка на карті та навколишніх предметів!

Розмальовка Пес за кермом боліда містить різноманітність геометричних форм та деталей. Відважного водія за кермом гоночного авто весело розфарбовувати разом із батьками. Кольорове зображення пса в боліді підніме настрій!

Lamborghini Sian 2020 – розмальовка з суперспорткаром, який вже називають дивом інженерної думки. Опанувати цю «блискавку» можна прямо зараз! Для цього роздрукуйте зображення авто та розфарбуйте його ручками або фломастерами!

Lotus Evija – розмальовка з першим британським гіперкаром, за кермом якого хоч раз мріє побувати кожен любитель швидкості та потужностей. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його з друзями у улюблені кольори!

Porsche 911 GT3 RS – розмальовка з авто, яке розганяється до сотні кілометрів за годину всього за 3,2 секунди! Збережіть або роздрукуйте зображення цієї спортивної машини та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Koenigsegg Agera RSR – розмальовка з гіперкаром шведської автокомпанії, який був випущений спеціально до 15-річного ювілею фірми. Збережіть та розфарбуйте картинку з автомобілем гелієвими ручками або олівцями.

Ferrari 458 Italia – розмальовка з автомобілем, який вивів компанію на новий рівень. Ця висока, потужна і футуристична модель займе всю вашу увагу, коли ви розфарбовуватимете її олівцями або фломастерами.

Gumpert Apollo Sport – розмальовка із суперкаром, який побував головним героєм шоу Top Gear у 2009 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з авто, щоб розфарбувати олівцями, фломастерами або фарбами.

Bugatti Chiron – розмальовка з гіперкаром, який був випущений компанією обмеженою серією “Легенди неба” у 2016 році. Чому б не стати власником цього автомобіля вже сьогодні? Роздрукуйте це зображення та розфарбуйте його у свої улюблені кольори!

Ferrari F40 – розмальовка з автомобілем, який був випущений компанією до свого сорокарічного ювілею. Роздрукуйте картинку з цим авто та розфарбуйте його олівцями або фломастерами разом із друзями.

Audi TT clubsport turbo – картинка для дитячої творчості, яка обов’язково приверне увагу майбутнього гонщика чи інженера. Роздрукуйте та розкажіть дітям за розфарбовуванням, що цей концепт-кар має безліч цікавих деталей.

MW 328 Hommage – розмальовка з автомобілем, який був випущений спеціально до 75-річного ювілею спортивного авто BMW 328. Щоб познайомитися з цією моделлю ближче, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її!

BMW Sauber F1.07 – розмальовка з гоночним болідом від німецької компанії, який брав участь у перегонах Формули-1 ще в 2007 році. Роздрукуйте і ознайомтеся з конструкцією автомобіля, поки розфарбовуватимете його фломастерами або гелієвими ручками.

Розмальовка з LADA Revolution представляє концептуальну модель спортивного автомобіля, який брав участь у гоночних змаганнях на звання найкращого авто серії «АвтоВАЗ» серед своїх побратимів у 2004-2008 роках. Роздрукуйте зображення з болідом та запропонуйте розфарбувати його друзям фломастерами або олівцями.