Розмальовки Volkswagen

Розмальовки Volkswagen – колекція картинок для розфарбовування з легендарними автомобілями німецької автопромисловості. Тут разом із друзями ви знайдете чорно-білі зображення ретро-автомобілів, сучасні моделі Volkswagen. Роздрукуйте, збережіть картинку, що сподобалася, і розфарбуйте машинку гелієвими ручками, пером або фломастерами. Коли будете показувати готовий малюнок друзям, розкажіть їм, що перша машина Volkswagen з’явилася ще в 1933 році.
Розмальовка Volkswagen Touareg зображує потужний позашляховик, який сподобається хлопчикам різного віку. Чорно-біла картинка точно відображає всі деталі німецької марки. Розфарбуйте Volkswagen Touareg улюбленими квітами!

Volkswagen Golf – розмальовка з популярним автомобілем, який з’явився ще у середині минулого століття. Обговоріть із друзями за розфарбовуванням малюнка разом переваги цієї моделі авто.

Volkswagen Touareg позашляховик – розмальовка з моделлю авто німецької компанії, яка швидко завоювала популярність. Роздрукуйте або збережіть зображення з нею, щоб розфарбувати позашляховик Volkswagen Touareg ручками або фломастерами.

Розмальовка Volkswagen Jetta – розмальовка з автомобілем, який веде свою історію ще з 1979 року. Обговоріть з друзями цікаві факти з біографії «Джетти», коли розфарбовуватимете її.

Розмальовка Volkswagen Passat – розмальовка з однією з найпопулярніших моделей автомобілів від німецького виробника. Запитайте у тата чи старшого брата, за що цінують Volkswagen Passat російські водії, коли принесете їм готовий малюнок.

Volkswagen Scirocco – розмальовка з автомобілем німецького концерну, який допоміг компанії закріпити свій успіх на ринку. Збережіть малюнок із цією моделлю, щоб розфарбувати його ручками чи фломастерами.

Volkswagen Sharan – розмальовка з мінівеном, що випускається з 1995 року. Роздрукуйте картинку з ним та запропонуйте друзям розфарбувати її олівцями, фарбами чи фломастерами.

Volkswagen Concept R – розмальовка з так і не випущеним у серію спорткаром німецької компанії. Якщо вам подобаються машини в ретро-стилі, роздрукуйте картинку з цим концептуальним авто та розфарбуйте його аквареллю або олівцями.

Volkswagen Concept T – розмальовка з концептуальною моделлю німецької фірми 2004 року, яка так і не увійшла до серії. Роздрукуйте або збережіть зображення з цим позашляховим купе Volkswagen, щоб розфарбувати ручками або олівцями.

Volkswagen CrossPolo – розмальовка із ще одним автомобілем німецького концерну. Роздрукуйте або збережіть малюнок, щоб розфарбувати Volkswagen CrossPolo олівцями або фломастерами.

Volkswagen Iroc – розмальовка з автомобілем, який став плодом ностальгії інженерів німецької компанії за моделлю Scirocco. Роздрукуйте картинку з цією машиною та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Volkswagen Nezza – розмальовка з концептуальним автомобілем, який компанія представила на автосалоні у Пекіні ще у 2006 році. Як інженери поєднали найкращі якості кросовера, позашляховика та купе, ви зможете краще зрозуміти, коли розфарбуєте картинку з Volkswagen Nezza.

Volkswagen New Beetle – розмальовка з машиною, яка нагадала, як мінімум, мільйону людей про популярний колись «жук» від німецької компанії. Саме стільки людей купили нову версію машини. Розкажіть про це друзям, коли розфарбовуватимете разом з ними Volkswagen New Beetle.

Volkswagen Up – розмальовка з автомобілем, який орієнтований на європейського міського водія. Бажаєте теж відчути себе його власником? Тоді роздрукуйте або збережіть зображення Volkswagen Up та розфарбуйте його разом з дітьми.

Volkswagen AAC – розмальовка з концептуальним автомобілем 2000 року, який став основою моделі Touareg. Роздрукуйте або збережіть зображення концепт-кара Volkswagen, щоб розфарбувати його ручками, фарбами або фломастерами.

Volkswagen Concept A – розмальовка з концептуальним автомобілем німецької фірми. Модель була представлена ​​у Женеві ще у 2006 році. Чи увійде вона колись у серію? Поміркуйте над цим разом з дітьми, поки розфарбовуватимете картинку з концептом А від Volkswagen.

Поліцейський Volkswagen Італія — розмальовка з автомобілем, що стоїть на тлі Пізанської вежі. Придумайте з друзями історію, куди вирушать карабіньєри, доки разом з ними розфарбовуватимете картинку.