Розмальовки машини Ягуар

Розмальовка машини Ягуар – колекція картинок для дитячої творчості, які сподобаються не лише хлопчикам. Стильні, спортивні та потужні машини сьогодні дізнаються у всьому світі. Проте на початку своєї історії компанія мала іншу назву та випускала мотоциклетні коляски. Перший автомобіль Ягуар побачив світ у 1930-х роках. Хочете мати один з легендарних автомобілів? Роздрукуйте малюнок з машиною Ягуар та розфарбуйте її олівцями, ручками або фломастерами у улюблений колір.
Розмальовка Jaguar X-Type – картинка першого англійського компактного седана. Він побачив світ у 2001 році. Роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Jaguar XFR – розмальовка із седаном класу «люкс», який випускається британцями з 2008 року. Уявити себе власником цим авто ви зможете вже зараз, якщо роздрукуйте картинку з машиною та розфарбуйте її у улюблений колір.

Jaguar XF10 – розмальовка із ще одним автомобілем для справжніх джентльменів. Збережіть або роздрукуйте зображення цього автомобіля, щоб розфарбувати його разом з друзями ручками або олівцями.

Jaguar X-Type Racing – розмальовка із зображенням наймасовішого авто англійського виробника. Розгляньте докладніше цю модель, поки розфарбовуватимете машину фломастерами або олівцями.

Jaguar XJ Portfolio – розмальовка з авто, що створювався в обмеженій серії. Таких машин було випущено лише 300. Роздрукуйте чи збережіть зображення з машиною, щоб розфарбувати її пастеллю чи олівцями.

Розмальовка Jaguar XF – зображення першого автомобіля марки з повним приводом. Роздрукуйте або збережіть картинку з легендарною машиною, щоб розфарбувати її разом із друзями фломастерами чи олівцями.

Jaguar XK RS – розмальовка з автомашиною англійського виробництва. Роздрукуйте картинку з цим авто, перед елегантністю якого важко встояти, і розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Jaguar XJ Super – розмальовка із ще одним представником сім’ї «Ягуарів». Щоб відчути себе власником цієї шикарної машини, роздрукуйте картинку та розфарбуйте Jaguar XJ Super у хижі кольори!

Jaguar XJ – розмальовка з автомобілем, який майже 30 років не змінював свого вигляду. Розфарбуйте цей ягуар разом із друзями чи батьками!

Jaguar Arden XKR – розмальовка з автомобілем, який випускав один із офіційних дилерів “Ягуара”. Роздрукуйте картинку з Jaguar Arden XKR та запропонуйте хлопцям знайти відмінності при розмальовуванні цієї моделі з іншими моделями Jaguar.

Jaguar XKR – розмальовка зі знаменитим представником британської автопромисловості. Чому «Ягуар» став взірцем гармонії обробки салону та ліній кузова, ви зможете зрозуміти, коли розфарбуєте цю модель олівцями або ручками.

Jaguar C-XF – розмальовка з унікальним седаном, який британська компанія представила у Франкфурті у 2007 році. Роздрукуйте або збережіть малюнок із машиною класу «люкс», щоб розфарбувати її разом із друзями.

Jaguar R-D6 – розмальовка з унікальним концепт-каром британської компанії, який став зіркою автосалону у Франкфурті у 2003 році. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення з хетчбеком від фірми Jaguar фарбами, ручками або олівцями.

Розмальовка Jaguar S-Type – автомобіль, який відомий як представник “люксового середнього класу”. Бажаєте відчути себе його власником? Просто роздрукуйте картинку з цим авто, а потім розфарбуйте його в насичені кольори та відтінки.

Jaguar XK – розмальовка з автомобілем, який вийшов на конвеєр у Касл-Бромвічі у 2006 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з цим представником потужної «котячої» родини, щоб розфарбувати фломастерами, фарбами чи олівцями.

Jaguar XKR Convertible – розмальовка з авто, яке нерідко можна помітити у фільмах з Джеймсом Бондом, легендарним агентом 007. Роздрукуйте картинку з цією машиною та запропонуйте її розфарбувати хлопчакам, які мріють стати секретними агентами.

Jaguar F-Type – розмальовка з наступником родстера серії “Е”, який надійшов у продаж у травні 2013 року і одразу став лідером продажів компанії. Роздрукуйте та розфарбуйте цей стильний автомобіль фломастерами або ручками!