Розмальовки Черепахи

Розмальовки з черепахами – дитячі картинки для творчості з великими та маленькими земноводними тваринами. Черепахи – істоти, які завжди носять свій будиночок при собі. Їхній панцир служить їм захистом від нападу хижаків. Вони ховаються під нього за будь-якої небезпеки. Черепахи повільно пересуваються суходолом, але у воді перетворюються на відмінних плавців. Ці тварини проживають довге життя, і з кожним роком їхня маса і панцир зростають. Роздрукуйте картинку з черепахою, розфарбуйте її і потоваришуйте з черепашкою.
Мила черепаха щось помітила вдалині. Їй хочеться глянути на цей предмет ближче. Ось тільки жаль, що далеко йти! Може, проводите черепаху і дорогою розфарбуєте її у яскраві кольори?

Весела черепашка – розмальовка з чарівною земноводною твариною. Ось черепаха дослухалася: що це за шум? А, то це ви поклали олівці або фарби на стіл, щоб розфарбувати цікаву черепашку!

Морська черепаха пливе — розмальовка черепашки, яка вивчає підводний світ. Вона вже знайшла собі подругу, і вони разом мандрують морем. Розфарбуйте черепах та корали олівцями або фарбами.

Черепаха гріється на сонці — розмальовка із земноводною твариною, яка вибралася на берег. Тут вона влаштується в улюбленому місці пляжу і довго засмагатиме. Черепаха не звикла поспішати.

Дві черепахи та жаба влаштували дружній забіг із гірки до рідного ставу. Як ви вважаєте, хто з них переможе? Розфарбуйте гуашшю чи фломастерами всіх трьох учасників змагання.

Маленька черепаха пливе на глибині. Їй це подобається. Тут вона почувається затишно, а панцир у воді не здається таким тяжким, як на суші. Розфарбуйте юну черепашку за прикладом олівцями або гуашшю.

Черепашка в окулярах – розмальовка із земноводною твариною, яка вміє цінувати красу. Як навчитися цьому, дізнайтеся у самої черепахи, поки розфарбовуватимете її фарбами або олівцями.

Добра черепаха — розмальовка із чарівною твариною на березі. Вона чудово поплавала в морі та вирішила погрітися на сонці. Розфарбуйте черепашку аквареллю, гуашшю або фломастерами.

Малятко черепаха – розмальовка з чарівною земноводною твариною. Черепашка плаває у глибині моря, де почувається дуже комфортно. Розфарбуйте світ навколо неї у яскраві фарби, щоб зробити її прогулянку ще цікавішою!

Радісна черепаха — розмальовка з веселою черепашкою, що ходить берегом. Все, чого їй не вистачає, – приємної компанії та барвистого пейзажу. Бажаєте виправити ситуацію? Тоді роздрукуйте картинку та беріться за фарби чи олівці!

Розмальовка, де Черепашка повзе морським піском, жваво нагадає вашим рідним і друзям про відпустку на теплому узбережжі. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте черепашку та вручіть їм малюнок на згадку про море.

Малютка черепаха — розмальовка з неквапливою твариною, яка знайшла лист, що впав з дерева. Поки черепашка згадує, яке дерево має таке листя, ви зможете розфарбувати його аквареллю, гуашшю або фломастерами.

Розмальовка, де Черепаха пливе, послужить для пробудження творчих здібностей як малюків, а й сім’ї. Роздрукуйте кілька копій цього зображення та проведіть вечір у компанії пензликів та фарб із друзями та рідними.