Розмальовки Танки

Розмальовки Танки – колекція бойової техніки, доторкнутися і побувати всередині якої мріє кожен хлопчик! Моделі танків для бою та розвідки різних часів із усього світу виглядають реалістично. Вони показані у всіх деталях так, що будову бойової машини можна вивчати в подробицях, а при бажанні зібрати колекцію потужних танків у себе вдома. Для цього роздруковуйте картинку з танком, що сподобався, і розфарбовуйте його разом з друзями олівцями або фломастерами.
Розмальовка Танк Т90 – основний танк Росії зі словесною назвою “Володимир” на честь творця техніки. Це танк зарекомендував себе у всьому світі, як надійна та ефективна бойова машина. Розфарбуйте танк Т90 фарбами чи олівцями.

Розмальовка Танк Т-72 – зображення бойової одиниці з гладкоствольною 125-мм гарматою. Розфарбуйте разом із дітьми популярну модель танка, яка була на озброєнні СРСР, Фінляндії, Іраку, Сирії, Індії та країн Варшавського договору.

Розмальовка Танк M1 Abrams – знаменитий американський танк, який можна зустріти по всьому світу. Розфарбуйте Abrams олівцями чи фарбами.

Танк Leopard 1-розмальовка з головним танком військ Німеччини до 80-х років минулого століття, коли йому на зміну прийшов наступний Леопард. Розфарбуйте знаменитий танк Німеччини олівцями чи фарбами.

Танк Leopard 2 – зображення німецької бойової машини другого покоління. Танк оснащений найновішим озброєнням та міцною бронею. Розфарбуйте Leopard 2 у його бойове розмальовка!

Танк T-85 – розмальовка з останньою модифікацією легендарного танка Т-34, який використали взимку 1944 року. Цей танк неодноразово брав участь у бойових діях і з’являвся на парадах. Розфарбуйте його олівцями чи фарбами.

Розмальовка Танк Challenger – зображення основного танка військ Великобританії з 80-х років минулого століття. Розфарбуйте Танк Challenger разом із друзями олівцями чи фломастерами.

Танк Т80 Барс – розмальовка з новим російським танком, який прийшов на зміну танку Т80. Швидкісний, малопомітний БТР зберіг класичні форми. Основне озброєння змістилося в вежу, що обертається, з гладкоствольною гарматою, а силова установка і трансмісія — в корму. Розфарбуйте цей російський танк фарбами чи олівцями.

Розмальовки Танк Leclerc – чорно-біле зображення французького танка. Він брав участь у миротворчих операціях у Косові та Лівані. Окрім двох прицілів та наглядових приладів «Леклерк» обладнаний центральним комп’ютером, який збирає всі дані приладів докупи.

Розмальовка Танк Ariete – бойова машина військ Італії. Цей танк розробили на основі німецького Леопарда, оснащений спеціальним обладнанням для ефективного ведення бою. Розфарбуйте Танк Ariete разом із друзями!

Танк K1 88 – розмальовка з бойовою одиницею на службі Південної Кореї. Танк із низькою компактною вежею та 105-мм гарматою. Розфарбуйте цей корейський танк олівцями чи фарбами.

Танк Merkava -розмальовка з бойовою технікою ізраїльських військ. Розфарбуйте цей танк у такі кольори, щоб він був непомітний під час бою.

Розмальовка Танк Stingray 2 – зображення американського легкого танка для переозброєння армії США. Вже в другому поколінні ця бойова одиниця отримала модернізований двигун, лазерний далекомір і боєкомплект у 32 снаряди. Розфарбуйте Танк Stingray 2 з друзями чи батьками!

Танк STRV-103B – розмальовка з першим серійним танком на газотурбінній установці, який став на бойовий пост у 60-ті роки. Розкажіть хлопцям, що цю шведську бойову машину прозвали винищувачем танків.

Танк M551 Sheridian – розмальовка з легкою американською авіадесантною бойовою технікою. Розфарбуйте танк, який може самостійно переправитися по воді, фломастер або олівцями.

Танк M60 Patton – розмальовка з популярною бойовою машиною, що стояла на озброєнні США у 60-ті роки. Розфарбуйте Танк M60 Patton олівцями чи фарбами.

Бойовий танк – розмальовка з справжнім «солдатом» нашої армії на гусеничних колесах. Розглянути всі деталі бойової машини ви зможете, коли роздрукуєте та розфарбуєте цей танк олівцями чи фломастерами.