Розмальовки Транспорт

Розмальовки Транспорт – чорно-білі малюнки для дітей, які цікаво розфарбовувати хлопчикам і дівчатам. Транспортні засоби оточують нас сьогодні всюди. Люди вирушають у справах, на навчання або роботу автобусом, трамваєм, тролейбусом, поїздом або спускаються в метро. Чим відрізняються всі ці види транспорту, яких правил поведінки в них потрібно дотримуватись, легко обговорити з дітьми, поки вони розфарбовують транспорт фломастерами або олівцями.
Розмальовка Іграшковий паровоз для малюків. Якщо дитині хочеться побачити світ, запропонуйте їй розфарбувати гуашшю паровоз на подяку за те, що цей вид транспорту першим запропонував людям пересуватися по суші великими компаніями та зустрічати нових людей на кожній станції.

Міський трамвай — розмальовка з «портретом» громадського транспорту, який важко переплутати з іншим типом транспорту загального користування. Роздрукуйте та розфарбуйте трамвай у яскраві фарби.

Поїзд на станції – розмальовка з локомотивом, який зупинився на кілька хвилин, аби підібрати нових пасажирів. Встигніть розфарбувати його, поки він знову не рушив у дорогу!

Пасажирський автобус демонструє найпоширеніший громадський транспорт планети. Якщо ви давно знайомі з ним, а в колекції малюнків автобуса ще немає, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її крейдою або олівцями.

Міський тролейбус — розмальовка із помітним та містким учасником дорожнього руху. Роздрукуйте або збережіть з ним картинку, щоб розфарбувати тролейбус фарбами або фломастерами.

Поїзд на світлофорі — розмальовка з картинкою, яка показує, що такий гігант громадського руху підпорядковується правилам. Роздрукуйте малюнок та розфарбуйте його разом із дітьми, щоб познайомити їх із законами руху на дорогах.

Трамвай та таксі на світлофорі — розмальовка із двома видами громадського транспорту в одному сюжеті. Порівняйте їх разом із дітьми, коли вони розфарбують трамвай та таксі у улюблені кольори.

Поїзд на станції метро — розмальовка зі звичним для мегаполісу транспортним засобом, який збирає та відвозить людей до потрібних частин міста. Роздрукуйте або збережіть малюнок, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Автобус з лисеня — веселе розмальовка для хлопців, яке познайомить їх з одним з найпопулярніших видів громадського транспорту. Роздрукуйте та розфарбуйте привабливого лисеня в автобусі аквареллю або олівцями.

Електричка – розмальовка з казковим транспортним засобом. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з поїздом, яким уміє керувати навіть кіт.

Тролейбус з тваринами – розмальовка з привабливим тролейбусом, який везе лісових мешканців знайомим ним маршрутом. Дізнайтеся у звірят, куди вони прямують, поки розфарбовуватимете цю картинку.

Зайчик керує трамваєм – розмальовка, де веселий зайчик вирушив у рейс на трамвайчику. Встигніть роздрукувати і розфарбувати картинку, доки трамвай не вирушив на наступну зупинку великого лука.

Таксі з лисеня — розмальовка з ще одним видом громадського транспорту, який дуже подобається хлопчикам. Поки ви розфарбовуватимете картинку з найманим водієм, розкажіть хлопцям, що таксі часто забезпечені «шашечками» та особливою табличкою на даху.

Розмальовка, де легковик таксі чекає на пасажира, надовго займе увагу хлопчиків і дівчаток. Роздрукуйте їм малюнки і запропонуйте придумати історію про водія або його пасажирів, поки вони розфарбовуватимуть таксі.

Пасажирський автобус № 10 – розмальовка, яку можна використовувати не просто для розваги. Роздрукуйте та розфарбуйте малюнок олівцями або крейдою, щоб завчити номер маршруту громадського транспорту, який доставить хлопців додому.

Маленький паровозик – це картинка іграшкового поїзда, якому так не вистачає кольорового оформлення. Хлопчикам та дівчаткам буде цікаво розфарбувати деталі паровоза та постаратися не вийти за контури.

Розмальовка Комфортабельний автобус – це копія пасажирського автобуса у графічному зображенні. Нехай дитина вибере, яким кольором буде кабіна, колеса та інші деталі. У процесі розфарбовування батькам важливо пояснити, чому цей транспорт такий місткий.

Розмальовка Тролейбус на лінії – безбарвний малюнок пасажирського транспорту для хлопчиків і дівчаток. Розфарбувати справжній тролейбус – завдання не з легких, адже тут стільки деталей та дрібних геометричних ліній!

Розмальовка Трамвай на рейках – це зображення вуличного транспорту. Розфарбовуючи вагон трамвая, дитина може порахувати, скільки в нього вікон і коліс і придумати, куди вона так поспішає.

Розфарбуйте машинку таксі яскравими фарбами, зробіть так, щоб вона виділялася серед інших автомобілів та привертала увагу пасажирів, які хочуть швидко доїхати на роботу, додому чи гості.

Маленький автобус сподобається хлопчикам будь-якого віку. Чорно-білу картинку цікавіше розфарбовувати разом із дорослими. А завантажити та роздрукувати розмальовку маленького автобуса можна прямо на сайті.

Розмальовка Дитячий паровозик із чіткими геометричними лініями сподобається хлопчикам дошкільного віку. Розфарбуйте рухомий паровоз яскравими квітами і пофантазуйте, куди він прямує.

Розмальовка Іграшкова машинка таксі – це мініатюрне зображення пасажирського транспорту для хлопчиків. Підберіть відповідні кольори для шашечок на даху, коліс та інших деталей іграшкового таксі!

Іграшковий поїзд – розмальовка з однією з найулюбленіших іграшок усіх хлопчиків. Роздрукуйте або збережіть малюнок із іграшковим локомотивом, щоб розфарбувати його разом із дітьми олівцями чи фломастерами.