Розмальовки мотоцикли

Розмальовки мотоцикли – картинки з легендарними моделями від відомих виробників байків для справжніх сміливців. Вибирайте зображення мотоциклів різних часів, виробників та країн. Роздруковуйте картинки, розфарбовуйте та поповнюйте ними свою колекцію малюнків двоколісного транспорту. Розфарбовуйте мотоцикли разом зі своїми друзями чи батьками.
Розмальовка Харлей-Девідсон є легендарним мотоциклом. Його знають і люблять за швидкість, унікальний дизайн та надійність по всьому світу. Якщо ви мрієте про такий мотоцикл, розфарбуйте Харлей та уявіть, що він уже ваш!

Розмальовка Yamaha R1 – картинка із ще одним відомим мотоциклом. Бути його власником, напевно, мріє кожен хлопчик! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте «Ямаху» олівцями або фломастерами.

Suzuki GSX-R 250 – розмальовка зі спортивним байком, який зображений дуже реалістично. Розфарбуйте мотоцикл із потужним двигуном фарбами або олівцями.

Розмальовка Ducati 1199 Panigale – зображення популярного спортивного мотоцикла. Італійський байк має потужний мотор та зухвалий зовнішній вигляд. Розфарбуйте мотоцикл Ducati олівцями чи фарбами.

Розмальовка Voxan Wattman демонструє найпотужніший електромотоцикл. Він забезпечений екзоскелетом «Scorpion» та двома додатковими амортизаторами ззаду для комфортної їзди. Французький мотоцикл вже мріяв багатьох городян. Розфарбуйте його олівцями чи фарбами.

Розмальовка Honda CBR – зображення спортивного мотоцикла від всесвітньо відомого виробника. Роздрукуйте та розфарбуйте байк, який став родоначальником цілої лінійки мотоциклів, у яскраві кольори.

Кросовий мотоцикл SX 250 — розмальовка з полегшеним варіантом байка, який готовий обійти своїх більш «вагомих» конкурентів за дві секунди! Розфарбуйте кросовий мотоцикл SX 250 олівцями або фломастерами.

Розмальовка BMW S1000 RR — зображення мотоцикла, зробленого легендарним автоконцерном. Розфарбуйте мотоцикл BMW, який пережив уже три оновлення дизайну та залишається на піку популярності у світі мотоспорту.

Мотоцикл Harley-Davidson – чорно-біла картинка з легендарним залізним конем зі США. Роздрукуйте розмальовку та розфарбуйте мотоцикл ручками чи фломастерами разом із друзями.

Мотоцикл Kawasaki – чорно-біла картинка з байком японського концерну. Компанія випускає навіть такі моделі мотоциклів, які вкриті металевим сріблом. Розкажіть про це друзям, коли розфарбуєте мотоцикл фломастерами або олівцями.

Мотоцикл BMW – розмальовка з машиною, яка стала новою сторінкою історії німецької фірми. Почалася вона ще 1922 року, коли інженер Макс Фріц запропонував керівництву креслення у натуральну величину першого мотоцикла. Розфарбуйте байк від BMW фарбами чи олівцями.

Мотоцикл Yamaha – розмальовка зі спортивним байком відомої по всьому світу марки. Компанія «Ямаха» подбала про те, щоб запропонувати любителям мотоспорту потужні та високотехнологічні моделі. А про який байк мрієте ви? Вирішіть, поки розфарбовуєте цей мотоцикл!

Мотоцикл Хонда — чорно-біле зображення легендарного байка японського виробництва. Розфарбуйте цей мотоцикл фломастерами або ручками, якщо ви, як і засновник Honda, захоплені мотогонками.

Дорожній мотоцикл BMW – зображення залізного друга для справжніх хлопців! Розкажіть друзям, з якими розфарбовуватимете цю картинку, що мотоцикли BMW настільки надійні, що ними користується навіть російська поліція!

Мотоцикл Britten – модель унікального байка. Він був розроблений в 1991 новозеландцем Джоном Бріттеном. Поки розфарбовуєте мотоцикл Бріттена, згадайте про те, що цей байк побив 4 світові рекорди за швидкістю!

Байкерський Харлей-Девідсон – розмальовка з мотоциклом, який став символом цілої субкультури. Роздрукуйте зображення з двоколісним другом та розфарбуйте його.

Мотоцикл Cagiva – розмальовка з італійським байком, який розпочав свою історію наприкінці 70-х років XX століття. При заснуванні компанії два брати Кастільйони вирішили присвятити її батькові і взяли перші склади його імені та його малої батьківщини. Роздрукуйте та розфарбуйте мотоцикл Cagiva за допомогою олівців або фломастерів.

Мотоцикл Bimota – розмальовка з яскравим представником італійських байків. Першими мотоциклами трьох друзів — Валеріо Б’янкі, Джузеппе Моррі та Массімо Тамбуріні стали моделі для мотогонок. Готові наздогнати швидкість байка «Бімота»? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте цей мотоцикл фарбами чи олівцями!

Мотоцикл Ducati – розмальовка з першим байком, який виграв перегони MotoGP у дощ та вночі. До цього перегони проводилися лише за сухої погоди вдень. Мати такий мотоцикл у колекції своїх картинок повинен кожен хлопець, який цінує мотоспорт!

Спортивний мотоцикл Honda – розмальовка з байком японського походження, про яку мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте картинку з цим байком і розфарбуйте його олівцями або фломастерами, якщо мрієте про такого залізного друга.

Спортивний Kawasaki – розмальовка із залізним конем, про який мріє кожен гонщик. Вже в 1984 році одна з моделей Кавасакі, 900R, була визнана найшвидшим мотоциклом. Роздрукуйте та розфарбуйте японський спортбайк фломастерами чи фарбами!

Мотоцикл Suzuki – чорно-біла картинка для дитячої творчості. Чи хотіли б ви мати у своєму гаражі байк Suzuki, який за всю історію мотогонок MotoGP 6 разів ставав чемпіоном? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте «портрет» вашого майбутнього мотоцикла.

Розмальовка Honda VFR – зображення надійного спортивного мотоцикла. З 1986 року він пережив 8 модифікацій і визнаний одним із найкращих спортивно-туристичних байків у світі. Роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку разом із друзями!

Мотоцикл Харлей — розмальовка із двоколісним другом, про яке мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте чи збережіть картинку з американським мотоциклом.

Розмальовка Скутер – картинка цікавого пересувного засобу з кішечкою у кошику на сидінні. Поцікавтеся у неї, чому вона не захопила шолом, поки розфарбовуватимете скутер.

Байкерський мотоцикл – розмальовка з найкращим другом вільного мандрівника по шосе та бездоріжжю. Розфарбуйте мотоцикл у яскраві кольори, щоб його господареві ніколи не довелося нудьгувати у дорозі.

Спортивний байк – це картинка мотоцикла в чорно-білих тонах, яку потрібно розфарбувати різними кольорами. Розфарбовування двоколісного транспорту захопить як хлопчиків, а й старше покоління. Роздрукуйте безкоштовно кілька малюнків на сайті та влаштуйте невелике творче змагання!

Розмальовка Тигр на мотоциклі підніме настрій хлопчикам і дівчаткам різного віку. Кумедний тигра в шоломі подобається швидка їзда. Розфарбуйте тварину на мотоциклі улюбленими квітами, не завивши про маленького їжачка.

Розмальовка Заєць на мотоциклі порадує веселими ілюстраціями тварин. У зайчика є особистий транспорт з очками та логотипом моркви, що навіть їжачок захотів на ньому покататися. Розфарбуйте їх швидше!