Розмальовки Кошеня на імя Гав

Розмальовки з мультика Кошеня на ім’я Гав – колекція картинок з героями та сюжетами з коханого багатьма сім’ями радянського мультфільму. Зворушлива історія дружби кошеня та цуценя запам’ятовується забавними авантюрами юних товаришів. Дружба кошеня на ім’я Гав та Шаріка обурює старше покоління домашніх тварин. Чорний кіт і старий пес намагаються посварити кошеня та цуценя. Чи вдасться їм це? Роздрукуйте зображення улюблених героїв, розфарбуйте їх усією родиною та придумайте для Шаріка та кошеня Гава нові пригоди.
Розмальовка Кошеня Гав на галявині – картинка із захопленим красою світу головним героєм мультфільму. Роздрукуйте і розфарбуйте малюка за прикладом або за своєю уявою.

Кошеня Гав і щеня – розмальовка, де юні персонажі радянського мультфільму раді позувати юному художнику. Роздрукуйте зображення та розфарбуйте двох товаришів фарбами чи фломастерами.

Кіт у дворі — розмальовка з одним із представників старшого покоління мультика «Кошеня на ім’я Гав». Він намагається наставити кошеня на шлях істини і не схвалює його дружбу з Шаріком.

Розмальовка Цуценя і сосиска – сюжет, за яким багато хто відразу дізнається улюблений мультфільм. Роздрукуйте або збережіть зображення і запропонуйте хлопцям вгадати назву мультика, а після цього розфарбувати цуценя Шарика.

Злий пес — розмальовка із ще одним персонажем старшого покоління з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Він сидить біля миски з кісточкою і нікому не поступиться своїми ласощами. Чи не злякаєтеся розфарбувати грізного пса?

Кошеня Гав гуляє – розмальовка, де головний персонаж мультфільму вирушив подихати свіжим повітрям. Він зачарований гарним краєвидом і завмирає перед кожним деревом чи квіткою у захваті. Розфарбуйте кошеня олівцями, поки він милується природою.

Кошеня Гав на сонечку – розмальовка з привабливим мультиплікаційним героєм, який гріється під сонячними промінчиками. Роздрукуйте або збережіть картинку з кошеням, щоб розфарбувати її та підняти собі настрій.

Кошеня Гав та дівчинка — розмальовка, яка показує першу зустріч двох нових друзів. Надайте цьому сюжету яскравості та святкового настрою за допомогою фарб, олівців або фломастерів.

Цуценя ловить метеликів — розмальовка із зображенням Шарика, який вирішив потоваришувати з метеликом. Чи вдалося йому наздогнати метелика і запропонувати йому знайомство, дізнайтеся від самого цуценя, поки розфарбовуватимете його.

Гав дивиться на місяць – картинка для розфарбовування, яка познайомить хлопців з головним героєм мультика Кошеня на ім’я Гав. Роздрукуйте зображення кошеня, розфарбуйте його і подумайте, який він побачив місяць у калюжі.

Кіт біля паркану – розмальовка з чорним котом, який щось розповідає юному нетямущому кошеняті. Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте її фломастер або фарбами.

Цуценя знайшло господаря — розмальовка із сюжетом першого знайомства Шарика та хлопчика, який став його новим другом. Чи добре їм разом у які ігри вони люблять грати? Спробуйте придумати для цуценя та його власника невелику пригоду, доки розфарбовуєте їх.

Розмальовка, де Кошеня Гав і щеня ділять сосиску, представляє ще один відомий сюжет з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Почніть з нього збирати вашу колекцію картинок про двох непосидючих друзів.

Кошеня Гав на природі – розмальовка з котиком, що присів на квітковій галявині. Він не втомлюється дивуватися з усього, що відбувається навколо. Поки малюк зайнятий, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Гав хоче погуляти – розмальовка з кошеням, яке збирається вийти з дому. Чого чи на кого він чекає, дізнайтесь у самого котика. А може, він запрошує вас пройтися разом із ним? Запасіться фарбами чи фломастерами, щоб розфарбувати кошеня у яскраві кольори.

Розмальовка, де Цуценя збирається на прогулянку, показує радість Шаріка від зустрічі з кошеням та ігор з новим господарем. Розфарбуйте передпокій, куди щеня вийшло, щоб незабаром вийти на вулицю, фарбами чи олівцями.