Розмальовки Бджілка Майя

Розмальовки Бджілка Майя – галерея чорно-білих зображень з героїнею дитячого анімаційного серіалу про життя простого вулика та його околиць. Якось у бджолиному рою з’являється смішна бджілка, яка вирішила жити на лузі, окремо від своєї великої родини. Життєрадісна, незалежна, цікава Майя потрапляє в різні пригоди разом зі своїми друзями і першою поспішає на допомогу вул’ю та всім, хто потребує підтримки. Розфарбуйте бджілку Майю, її найкращого друга Віллі та інших персонажів мультфільму «Бджілка Майя» фарбами чи фломастерами.
Бджілка Майя та Віллі – розмальовка з нерозлучними друзями з мультсеріалу «Бджілка Майя». Ці двоє бешкетників завжди готові до пригод та нових знайомств. Розфарбуйте Майю та Віллі фарбами або олівцями.

Майя і Віллі – розмальовка з двома юними бджілками, які народилися одного дня у бджолиному вулику. Незважаючи на це, Майя та Віллі дуже різні. Невтомній Майї завжди доводиться гальмувати ледачого Віллі. Розфарбуйте веселих друзів олівцями чи фарбами.

Коник Фліп — розмальовка з одним із найкращих друзів бджілки Майї. Життєрадісний Фліп завжди носить фрак та капелюх зеленого кольору, а ще він грає на скрипці та любить брати участь в авантюрах Майї. Розфарбуйте коника Фліпа фарбами або олівцями.

Сонечко Лара — розмальовка з ще однією мешканкою луки, на якій живе Майя. Ларі здається несправедливим те, що з нею ніхто не товаришує, тому що Лара, на власну думку, симпатичніша за Майю. Розфарбуйте сонечко Лару в яскраві кольори!

Розмальовка, де Майя обіймає Віллі, добре показує, наскільки дружні ці дві бджілки. Якщо ви теж вважаєте, що дружба вища за розбіжності та різниці в характерах, розфарбуйте Майю і Віллі олівцями або фарбами.

Жук Курт – розмальовка з важливим мешканцем луки з мультфільму про бджілку Майя. Цей гнойовик стежить за порядком на своїй території та виховує на своєму прикладі племінника Бена. Обидва вони люблять спілкуватися з доброзичливою бджілкою. Розфарбуйте Курта олівцями чи фарбами.

Майя та Віллі під листком — розмальовка з друзями, які знайшли рішення про те, як сховатися від зливи. Розфарбуйте бджілок фарбами і пригляньте за тим, щоб їхня імпровізована парасолька не порвалася під натиском вітру і дощу.

Бджілки друзі — розмальовка із двома головними персонажами мультсеріалу «Бджілка Майя». Вони раді грати разом кожен день і ніколи не хотіли б розлучатися. Розфарбуйте Майю та Віллі гуашшю або фломастерами разом зі своїми найкращими друзями.

Віллі з подарунком — розмальовка із найкращим другом Майї. Сьогодні він прилетів до бджілки не з порожніми руками. Цікаво, що усередині? Дізнайтеся у самого Віллі, поки розфарбовувати його олівцями або фарбами.

Розмальовка Мураха — зображення одного з солдатів мурашника. Він розбитий на тому ж лузі, де живе Майя. Доброзичлива бджілка зуміла потоваришувати з мурахами і нерідко просить у них допомоги сама. Розфарбуйте мурахи олівцями чи фарбами.

Майя та Віллі відпочивають – розмальовка з бджілками, які присіли відпочити після насиченого пригодами дня. Розфарбуйте цих дружних хлопців за прикладом або відповідно до власної фантазії.

Паучіха Текла — розмальовка з найгрізнішою мешканкою луки, на якій живе Майя та її родина. Текла плете павутиння і намагається зловити всіх комах, не виключаючи Майю та Віллі. Відверніть увагу бабусі на себе її розфарбовуванням, щоб бджілки змогли пролетіти повз Текли у своїх справах.

Равлик Шелбі – розмальовка з неквапливим другом бджілки Майї. Якось Шелбі все ж таки спробував брати участь у гонці, але програв супернику. Розфарбуйте равлика олівцями або гуашшю, щоб втішити після поразки.

Майя наздоганяє Віллі – розмальовка з однією з улюблених забав маленьких бджіл. Як і всі діти, вони люблять грати в наздоганяння, чи Віллі в чомусь завинив перед Майєю? Дізнайтеся про це у самих героїв мультика, поки розфарбовувати їх.

Метелик Беатріс — розмальовка з гарним метеликом із мультсеріалу «Бджілка Майя». Вона любить пурхати з квітки на квітку, мріяти про зустріч свого коханого. Якщо вам подобається танцювати, так само, як і цьому метелику, розфарбуйте Беатріс фломастерами або фарбами.

Майя цілує Віллі – розмальовка з романтичним моментом історії двох юних бджіл. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з дружнім поцілунком разом із подружками та покажіть її батькам.