Розмальовки Мімімішки

Розмальовки Мімімішки – картинки для дитячої творчості з персонажами російського мультсеріалу. На розмальовках зображені головні герої та сюжети із різних серій мультфільму. Короткі історії з життя Мімімішек та їхніх друзів розгортаються серед лісу, де вони живуть. Лісова компанія завжди рада пригодам та новим знайомствам. Беріть олівці, фломастери або крейди і розфарбовуйте Мімімішек та їхніх друзів: лисицю та курча.
Розмальовка Кеша – зображення бурого ведмежа з російського мультсеріалу “Мі-мі-ведмедики”. Його легко впізнати за бурхливою діяльністю, винахідливістю та синім светром у ромбік. Допоможете розфарбувати Кеше улюблене вбрання?

Розмальовка Хмарка — портрет розважливого білого ведмедя, який якимось дивом опинився в лісі мі-мі-мішок. Розумний і допитливий Хмарка носить помаранчевий светр зі сніжинкою. Розфарбуйте одяг Хмарки у звичні для нього кольори!

Розмальовка Лисичка – картинка з подругою Хмарки та Кеші. Вона трохи молодша за ведмедика, тому вони її опікуються і беруть грати не у всі ігри. Лисичка любить пекти пироги і варити компоти. Вона пригостить вас, якщо ви красиво розфарбуєте її.

Розмальовка Ципа – портрет кумедного пташеня, з яким дружать жителі лісу мі-мі-мішок. Він не вміє розмовляти, але завжди радий брати участь у пригодах ведмедиків та лисички. Розфарбуйте цього курчати у жовтий колір, а лапки та дзьоб – помаранчевою фарбою.

Розмальовка Лисичка на самокаті – ілюстрація з мультфільму “Мі-мі-мішки” в чорно-білій гамі. Розфарбуйте подругу Інокентія та Хмарки, Лисичку, фарбами, олівцями або фломастерами.

Ципа гуляє — розмальовка, де курча ходить у рідному лісі. Тут пташеняті знайомий кожен кущик і травинка. Хочете пройтися разом із Ципом? Розфарбуйте його олівцями або аквареллю, і він покаже вам наймальовничіші місця лісу мі-мі-мішок.

Кеша танцює – розмальовка, де радість бурому ведмежатці так важко приховати! Та й навіщо? Інокентій, напевно, щось винайшов. Він обов’язково поділиться з вами ідеєю, якщо ви розфарбуєте його фарбами чи олівцями.

Розмальовка, де Хмарка щось вигадав, варта уваги не лише шанувальників мультсеріалу «Мі-мі-ведмедики». Поки Хмарка продумує деталі, ви встигнете розфарбувати ведмежа фарбами або фломастерами.

Розмальовка, коли Кеша кудись поспішає, звичайна ситуація для багатьох серій мультсеріалу. Непосидюче ведмежа біжить за інструментом чи на допомогу друзям? Дізнайтесь у самого Кеші, коли розфарбовуватимете його.

Розмальовка, де Лисичка розводить руками, зацікавить молодих художників. Схоже, хлопці щось вигадали — і знову не хочуть брати Лисичку в гру. Підбадьоріть подружку ведмежат, розфарбувавши її.

Хмарка фантазує – розмальовка, де біле ведмежа віддається грі уяви. Жаль, поруч немає Інокентія! Він би втілив ідеї друга у нові винаходи. Пофантазуйте з Хмаркою, поки розфарбовуєте його.

Розмальовка Ципа і Хмарка – портрет друзів в оточенні зірочок. Роздрукуйте або збережіть зображення персонажів мультсеріалу “Мі-мі-ведмедики”. Розфарбуйте картинками фарбами чи олівцями разом із друзями.

У Кеші ідея — розмальовка, де невтомне ведмежа знову щось придумало. Бажаєте першим дізнатися про новий винахід Кеші? Тоді розфарбуйте Інокентія та розпитайте ведмедя про його ідеї.

Хмарка ходить — розмальовка, де білий ведмідь неквапливо проходить стежками улюбленого лісу. Якщо ви теж, як і Хмарка, любите природу, роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку.

Кеша пустився в танець – розмальовка, де знову енергії бурого ведмедя потрібний вихід. Якщо Інокентій зупиниться, то напевно вибухне від ідей і емоцій, що його переповнюють. Розфарбуйте танцюючого Кешу фарбами або фломастер разом з друзями.

Хмарка махає лапою — розмальовка, де біле ведмежа помітило і вітає вас. Мріяли познайомитись з ним ближче? Ви маєте шанс! Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Хмарку фарбами або олівцями.