Розмальовки Простоквашине

Розмальовки Простоквашино складаються з галереї картинок з улюбленого багатьма сім’ями радянського мультфільму “Троє з Простоквашино”. Історія непосидючого хлопчика з серйозним ім’ям Дядя Федір привертає увагу глядачів довгі роки. Сьогодні ж у вас і ваших дітей з’явився шанс відчути себе творцями мультика про хлопчика, його кота та відданого пса. Роздрукуйте та розфарбуйте портрети Дяді Федора, кота Матроскіна та дворняги Шарика олівцями чи фломастерами.
Дядько Федір – розмальовка з головним героєм трисерійного мультфільму про пригоди в Простоквашино. Схоже, він вирушив у похід. За плечима Дяді Федора висить рюкзак, а в руках хлопчика — палиця, на яку можна спертися. Розфарбуйте Дядя Федора олівцями чи фарбами.

Розмальовка Кіт Матроскін – зображення першого друга Дяди Федора. Роздрукуйте портрет смугастого кота та розфарбуйте його за прикладом.

Розмальовка Пес Шарик – портрет відданого Дяді Федорові пса. Цей персонаж мультфільму про Простоквашино відрізняється любов’ю до полювання, працьовитістю, умінням поступатися і робити необдумані покупки. Розфарбуйте кульки олівцями чи фломастерами.

Листоноша Пєчкін — розмальовка з неоднозначним персонажем історії про Простоквашино. Сварливий, жадібний в одних випадках, Ігор Іванович здатний на вияв теплих почуттів за інших обставин. Розфарбуйте печінка на фарбами або фломастерами.

Розмальовка Печкін та Шарик об’єднала в одному кадрі двох щасливих героїв мультика про Дядю Федора та його друзів. На Ігорі Івановичу нова морська безкозирка, а в Шарикових лапах — новий для нього вид зброї, фоторушниця. Розфарбуйте героїв мультика Простоквашино олівцями чи фарбами.

Папа Дядька Федора — розмальовка з головним союзником сина за витівками та авантюрами. Вдвох із Дядьком Федором він порається зі старим автомобілем, на якому приїхав у улюблене їм Простоквашино. Розфарбуйте отця Дядька Федора олівцями або фарбами.

Розмальовка Мама Дяді Федора – портрет матері головного героя мультфільму “Троє з Простоквашино”. Вона зачарована літньою прогулянкою на селі і вже зібрала букет польових квітів на лузі. Розфарбуйте її у яскраві літні кольори!

Шарик і Матроскін — розмальовка із псом та котом, вірними друзями Дяді Федора. Вони помітили, що вдалині видніється автомобіль, на якому до них мчить обожнюваний ними Дядя Федір. Розфарбуйте веселих друзів разом із друзями чи батьками.

Дядько Федір знайшов скарб — розмальовка з пам’ятним моментом із мультфільму про життя хлопчика з собакою та котом у селі Простоквашине. Роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її акварельними олівцями або фломастерами.

Корова Матроскіна – розмальовка з першою домашньою твариною друзів із Простоквашиного. Роздрукуйте портрет Мурки та розфарбуйте її за прикладом. За це кіт Матроскін напевно почастує вас молоком.

Розмальовка Дядя Федір на селі — зображення хлопчика після генерального прибирання в будинку. Він задоволений результатами своєї праці і вийшов подихати свіжим повітрям. Розфарбуйте Дядько федора та його пташку.

Розмальовка Кулька та фотозброя – дитяча картинка для творчості, яку варто зберегти або роздрукувати для дітей. Вони із задоволенням розфарбують портрет Шаріка, який вийшов на фотополювання.

Матроскін та його буря — розмальовка двох щасливих мешканців Простоквашино. Кіт Матроскін не уявляє свого життя без молока, а отже — і без своєї дорогоцінної корови Мурки. Розфарбуйте кота та корову олівцями або фарбами за прикладом.

Матроскін з молоком – розмальовка, де кіт прямує до будинку з повним відром молока. Щоб він поділився з вами смачним парним напоєм, розфарбуйте Матроскіна за прикладом або за власною уявою.

Розмальовка Дядя Федір та заєць — один із пам’ятних сюжетів мультфільму про хлопчика, Шаріка та Матроскіна. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та запропонуйте вгадати, в якій серії мультика зроблено цей портрет. Потім запропонуйте їм розфарбувати хлопчика та зайчика.

Пес Шарик і кіт Матроскін — розмальовка з вірними друзями Дяді Федора, які влаштувалися в занедбаному сільському будинку і чудово проводять час разом і чекають, коли їхній улюблений Дядя Федір приїде до них на канікули. Розфарбуйте друзів фарбами чи олівцями.