Розмальовки Головні убори

Розмальовки з головними уборами – картинки для дитячої творчості з дамськими та чоловічими капелюхами, зимовими шапками та іншими головними уборами різних епох. Без головного убору не можна обійтись ні на спеці, ні в холоді. Якщо знехтувати цим правилом, можна отримати сонячний удар, застудитись або отримати обмороження. Багато головних уборів стали не просто аксесуарами, а деталями одягу цілих народів. Це і сомбреро, і в’єтнамський чи тірольський капелюх. Не можна не впізнати і головного убору кожного джентльмена – британського казанка. Розфарбовуйте головні убори для літа, зими та знайомтеся через них із звичаями різних культур.
Розмальовка Шапка з бубоном пропонує розфарбувати найнеобхіднішу взимку річ. Разом з рукавичками, шарфом, курткою та валянками шапки зберігають тепло нашого тіла і не дають нам замерзнути та застудитися.

Шапка вушанка – розмальовка головного убору, який любимо російськими людьми вже понад тисячу років. Спочатку він був лише чоловічим аксесуаром, а потім його оцінили і жінки. Розфарбуйте шапку, яка взимку зігріває не лише голову, а й вуха, олівцями чи фарбами.

Панама – улюблений аксесуар дорослих та дітей у літню спеку. Особливо панамку ми цінуємо, коли вирушаємо купатися. Розфарбуйте панамку фарбами на подяку за те, що вона береже голову людини від сонячного удару.

Кепка – розмальовка головного убору, який з’явився лише два століття тому як частина воєнної французької форми. Цей капелюх захищає голову від перегріву, а очі – від надто яскравих променів сонця. Розфарбуйте кепку олівцями чи фарбами!