Розмальовки Зимовий одяг

Розмальовки Зимовий одяг – колекція картинок з одягом та аксесуарами, без яких у наші суворі зими не вийти на вулицю. Без светра, теплих шкарпеток, шуби або куртки з рукавичками на прогулянці можна не просто замерзнути. Зимовий одяг зберігає наше тіло в теплі, оберігає від обмороження та застуд. Все тому, що її створюють із шерсті тварин або спеціально створених для холодів матеріалів. Роздрукуйте картинки із зимовим одягом та запропонуйте хлопцям розфарбувати його в улюблені кольори олівцями або фарбами.
Рукавичка – розмальовка, яка допоможе дорослим подружити дитину з цією деталлю зимового одягу. Розкажіть дітям, для чого потрібні рукавиці в холоди, поки розфарбовуватимете разом з ними гуашшю цю рукавичку з багатим орнаментом.

Розмальовка Шапка з бубоном пропонує розфарбувати найнеобхіднішу взимку річ. Разом з рукавичками, шарфом, курткою та валянками шапки зберігають тепло нашого тіла і не дають нам замерзнути та застудитися.

Маленька шуба знайомить хлопців з різновидом верхнього зимового одягу. Шуба шиється з хутра тварин, наприклад, з овчини. Розфарбуйте маленьку шубку у яскраві кольори, щоб її володарку було помітно навіть здалеку.

Розмальовка Светр показує ще одну теплу річ із зимового гардеробу. Светр відрізняється тим, що він в’яжеться з вовни, у нього немає застібок, а горловина виконана у вигляді коміра-стійки. Розфарбуйте светр у кольори, які вам найбільше подобаються.

Розмальовка Валянки – один із способів познайомити хлопців із варіантами зимового взуття. Теплі та м’які валянки зберігають тепло ніжок на зимових прогулянках. Без них не можна обійтись у наших краях, де взимку буває лютий мороз. Розфарбуйте валянки разом із друзями чи батьками!

Розмальовка Куртка показує теплий верхній одяг для чоловіків, жінок та дітей. Одягти утеплену куртку легко, вона застібається на блискавку, у неї є кишені та капюшон. Все це робить її дуже зручним предметом гардеробу. Розфарбуйте куртку в такий колір, який хотіли б носити самі!

Дитячі чобітки – розмальовка із ще одним варіантом зимового взуття. Вони облямовані хутром, а висока підошва вбереже ноги від намокання. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть чобітки у улюблені кольори.

Зимові рукавички – розмальовка з неодмінним атрибутом для зимових прогулянок. Якщо не надіти теплі рукавиці, ручки замерзнуть і доведеться повернутися додому. У рукавичках долоні зберігають тепло і не промокають від снігу. Розфарбуйте цю пару рукавичок олівцями або фарбами.

Шапка вушанка – розмальовка головного убору, який любимо російськими людьми вже понад тисячу років. Спочатку він був лише чоловічим аксесуаром, а потім його оцінили і жінки. Розфарбуйте шапку, яка взимку зігріває не лише голову, а й вуха, олівцями чи фарбами.

Шарфик – розмальовка зі звичним аксесуаром для зимового гардеробу. Щоб шия не замерзала, а холодне повітря не проникало під пуховик, надягайте шарфик. Розфарбуйте його у яскраві кольори, і шарф захистить вас та ваше горло від застудних захворювань!

Діти так люблять, коли падає сніг. Що може бути краще, ніж розглядати сніжинки, що кружляють у повітрі? Вашому малюкові також напевно сподобається розмальовка «Дівчинка та сніжинки», розмальовка якої допоможе створити новорічний настрій.

Розмальовка Котик у шапці ілюструє чорно-білого домашнього вихованця. Кумедному котику так йдуть чобітки, шапочка та шарф! А ще йому сподобаються яскраві фарби, яких так не вистачає на чорно-білій картинці котика.