Розмальовки Взуття

Розмальовки із взуттям – зібрання необхідних кожній людині аксесуарів у картинках. Так, ходити босоніж корисно, але тільки по теплому піску біля водоймища, а не по розжареному асфальту в місті або снігу в зимові місяці. Зимове, літнє та демісезонне взуття ділиться сьогодні не лише за сезонами. Кожній людині хочеться носити зручне та гарне взуття за своїм розміром ноги. Розрізняють також дитяче, чоловіче та жіноче взуття. Роздруковуйте та розфарбовуйте пари взуття та знайомте хлопців з їхніми назвами та призначенням.
Розмальовка Валянки – один із способів познайомити хлопців із варіантами зимового взуття. Теплі та м’які валянки зберігають тепло ніжок на зимових прогулянках. Без них не можна обійтись у наших краях, де взимку буває лютий мороз. Розфарбуйте валянки разом із друзями чи батьками!

Дитячі чобітки – розмальовка із ще одним варіантом зимового взуття. Вони облямовані хутром, а висока підошва вбереже ноги від намокання. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть чобітки у улюблені кольори.

Розмальовка Сандалії показує, що вдягнути на ноги в літню спеку при виході з дому. Перегріватись на сонці так само небезпечно, як і мерзнути взимку. Який колір ви розфарбуєте сандалі для своєї колекції картинок?