Розмальовки Малина

Розмальовки з малиною – картинки для дітей зі смачною та ароматною літньою ягодою. Вона росте у лісах або на садових ділянках. Ягоди малини в стиглому вигляді рожевіють, червоніють або жовтіють. Плоди чагарника вживають у свіжому вигляді. Вони дозрівають улітку приблизно кожні три дні. Ягоди засушують і заморожують про запас, варять з ягід варення, повидло і компоти. При розмальовуванні малинки розкажіть хлопцям, чим корисна ця ягода, і хто зі звірів любить ласуватись запашною малиною не менше людей.
Малина на гілці – розмальовка-нагадування про літні ласощі. Розкажіть хлопцям за розфарбовуванням, як ця яскрава та соковита ягода допомагає при застуді, на які вітаміни багата.

Дві малинки дозріли на малиновому кущі у лісі. Незабаром до них приєднаються й інші ягоди, їхні подружки. Допоможіть запашним малинкам надіти яскраве плаття червоного, рожевого або жовтого кольору.

Ягода малини – розмальовка з довгоочікуваною красунею з бабусиного саду. У середині липня вона радує нас своїм смаком та апетитною палітрою. Роздрукуйте та розфарбуйте малинову ягоду у улюблені кольори.

Розмальовка Стигла малинка відноситься до категорії ягід. Розфарбовування об’ємної картинки розвиває дрібну моторику та уважність. Скачайте безкоштовно та роздрукуйте розмальовку стигла малинка на нашому сайті!

Кущик малини – розмальовка для розвитку дитячої творчості та уяви. Роздрукуйте зображення малинової гілочки, запропонуйте юним художникам розфарбувати картинку та порахувати, скільки на кущику ягід та листочків.