Розмальовки з вишнею

Розмальовка з вишнею — зібрання зображень із соковитою ягодою та деревами. Легка гіркуватість сьогодні у смаку дикої ягоди змінюється терпкою насолодою садових вишень. Червоні, бордові, пурпурові, жовті, чорні ягоди привертають увагу птахів. За це вишню ще називають «пташиною ягодою». Стиглі ягоди не просто їдять. З ними варять компот, варення, джеми, створюють десерти, сік та багато іншого. Розфарбовуйте ягоди вишні гуашшю або фарбами, щоб надати їм справжнього колориту.
Розмальовка Вишеньки для хлопчиків та дівчаток молодшого віку. Зображення велике, відмінної якості. Розфарбувати фарбами або гуашшю дві ягідки на одній гілочці цікаво завдяки швидкому результату.

Дві вишні – нерозлучні подружки. Вишеньки разом виросли і визріли на одній гілочці в компанії двох друзів листочків. Розфарбуйте ягідки у червоний, бордовий чи жовтий кольори.

Вишенька з листочком і плодоніжкою виросла в зрілу та соковиту ягоду. Їй вже надходили запрошення прикрасити собою торт, варення або компот, але вишня мріє оселитися у вашій колекції малюнків.

Стигла вишня – контурне зображення спокусливої ​​ягідки, яка щойно покинула рідну гілочку. Роздрукуйте картинку з вишнею і розфарбуйте її гуашшю, аквареллю або олівцями.