Розмальовки Полуниця

Розмальовки з полуницею – калейдоскоп картинок із кисло-солодкою ягодою. Полуниця росте на лісових галявинах, у садах, міцно тримається корінням за землю і виростає приблизно на 20 см заввишки. Ягода з дрібним насінням на ній дозріває вже в червні. Кожен кущик ягід насичений вітамінами. Швидкий розквіт та дозрівання призводять до того, що полуницю потрібно збирати протягом кількох днів. Потім урожай ягід засихає або обсипається на землю. Мрієте потрапити на літню галявину з полуницею будь-якої пори року? Роздрукуйте та розфарбуйте полуницю гуашшю або фломастерами.
Розмальовка Полуниця на гілці нагадає про літо дітям та дорослим. Роздрукуйте або збережіть зображення з ягодами і розфарбуйте полуницю разом із дітьми в один із похмурих днів. Це підніме настрій.

Дві полуниці причаїлися під одним листочком. Цю ягідку не так просто знайти на кущиках у саду або в лісі. Розфарбуйте картинку з полуницею у червоні відтінки гуашшю або фарбами.

Полуниця на кущі – розмальовка з невисокою рослиною, яка дарує нам справжній смак літа разом зі своєю сестрою, суничкою. На цьому кущику визрівають дві ягідки. Щоб вони стали стиглими, розфарбуйте в червоний колір.

Каша з полуницею – розмальовка для маленьких гурманів. Звична ранкова порція каші стане справжніми ласощами для дітей, якщо прикрасити її полуницею. Згодні? Тоді розфарбуйте картинку та покажіть її мамі та бабусі!

Ягідка полуниці – розмальовка із соковитою красунею із доглянутої дачі. Роздрукуйте або збережіть зображення з нею, щоб розфарбувати полуничку разом із дітьми аквареллю чи гуашшю.

Гілочка з полуницею – чорно-біла картинка для дитячої творчості із зображенням солодких ягід. Збережіть цей малюнок та розфарбуйте його разом з дітьми акварельними олівцями або фарбами.