Розмальовки Таксі

Розмальовки Таксі – картинки для дитячої творчості, які зацікавлять насамперед хлопчиків. Тут вони зустрінуть сучасні таксі різних міст нашої планети, моделі з минулого, таксі з мультфільмів, кіно та навіть із чарівного світу. Розкажіть хлопцям про таксі, як про громадський транспорт, доки вони вибирають картинки для розфарбовування. Після вибору роздрукуйте або збережіть цікаві дітям зображення та розфарбуйте їх фломастерами, ручками або олівцями.
Таксі з лисеня — розмальовка з ще одним видом громадського транспорту, який дуже подобається хлопчикам. Поки ви розфарбовуватимете картинку з найманим водієм, розкажіть хлопцям, що таксі часто забезпечені «шашечками» та особливою табличкою на даху.

Розмальовка, де легковик таксі чекає на пасажира, надовго займе увагу хлопчиків і дівчаток. Роздрукуйте їм малюнки і запропонуйте придумати історію про водія або його пасажирів, поки вони розфарбовуватимуть таксі.

Розфарбуйте машинку таксі яскравими фарбами, зробіть так, щоб вона виділялася серед інших автомобілів та привертала увагу пасажирів, які хочуть швидко доїхати на роботу, додому чи гості.

Розмальовка Іграшкова машинка таксі – це мініатюрне зображення пасажирського транспорту для хлопчиків. Підберіть відповідні кольори для шашечок на даху, коліс та інших деталей іграшкового таксі!