Розмальовки Тролейбус

Розмальовки Тролейбус – зібрання малюнків для дитячої творчості, які особливо зацікавлять хлопчиків. Дізнатися тролейбус на вулиці легко. Цей транспортний засіб має звичний для багатьох жовтий колір корпусу і пересувається по населених пунктах за допомогою електроенергії. Обговоріть із дітьми, на який ще вид громадського транспорту схожий тролейбус, і в чому їх відмінності, коли вони розфарбують картинку з фломастерами або фарбами.
Міський тролейбус — розмальовка із помітним та містким учасником дорожнього руху. Роздрукуйте або збережіть з ним картинку, щоб розфарбувати тролейбус фарбами або фломастерами.

Тролейбус з тваринами – розмальовка з привабливим тролейбусом, який везе лісових мешканців знайомим ним маршрутом. Дізнайтеся у звірят, куди вони прямують, поки розфарбовуватимете цю картинку.

Розмальовка Тролейбус на лінії – безбарвний малюнок пасажирського транспорту для хлопчиків і дівчаток. Розфарбувати справжній тролейбус – завдання не з легких, адже тут стільки деталей та дрібних геометричних ліній!