Розмальовки Трамвай

Розмальовки Трамваї – малюнки із зображенням популярного громадського транспорту, які особливо будуть цікаві для хлопчиків. Перші трамваї рушили по міських вуличках на початку минулого століття. Вони цікаві тим, що вони ковзають рейками, а енергію для руху набирають з електричних проводів. Роздруковуйте та розфарбовуйте трамваї радянської епохи, закордонні трамваї, сучасні та фантастичні моделі цього громадського транспорту.
Міський трамвай — розмальовка з «портретом» громадського транспорту, який важко переплутати з іншим типом транспорту загального користування. Роздрукуйте та розфарбуйте трамвай у яскраві фарби.

Трамвай та таксі на світлофорі — розмальовка із двома видами громадського транспорту в одному сюжеті. Порівняйте їх разом із дітьми, коли вони розфарбують трамвай та таксі у улюблені кольори.

Зайчик керує трамваєм – розмальовка, де веселий зайчик вирушив у рейс на трамвайчику. Встигніть роздрукувати і розфарбувати картинку, доки трамвай не вирушив на наступну зупинку великого лука.

Розмальовка Трамвай на рейках – це зображення вуличного транспорту. Розфарбовуючи вагон трамвая, дитина може порахувати, скільки в нього вікон і коліс і придумати, куди вона так поспішає.