Розмальовки Баклажани

Розмальовки з баклажанами – зібрання чорно-білих картинок із найближчим родичем перцю та помідорів. Баклажан люблять за приємний смак, щільну м’якоть та різноманітність страв, у яких його можна використовувати. Витягнутий у довжину баклажан у спілому вигляді набуває фіолетового, майже чорного кольору. До цього овоч протягом усього свого зростання зберігає світло-зелений відтінок, із ледь помітними смужками темного зеленого кольору. А яким буде ваш баклажан? Розфарбуйте цей овоч фарбами чи олівцями разом із батьками.
Розмальовка Свіжий баклажан розширить знання дітей про те, що росте на городі. Перед малюванням відкрийте дітям, що баклажани та помідори – майже брати, а сам баклажан у спілому вигляді стає фіолетового, майже чорного кольору.

Стиглий баклажан – розмальовка овочів з плодоніжкою. Великий плід із насінням усередині чекає свого часу, щоб прикрасити собою салат чи іншу страву. Розпитайте хлопців, чи подобається їм цей овоч, коли вони розфарбовуватимуть баклажани.

Красивий баклажан – розмальовка з дивовижною рослиною. Ви знали, що його плід не овоч, а ягода? Розкажіть про це відкриття своїм батькам та друзям, коли розфарбуєте цей малюнок.

Плід баклажана – розмальовка з овочом, який завезли до Європи зі східних країн. Роздрукуйте чи збережіть картинку з баклажаном. Розкажіть дітям, що він багатий на калій і допомагає нашому серцю правильно працювати, а після цього запропонуйте дітям розфарбувати баклажан.

Баклажан із листочком — розмальовка із ще одним родичем томату та перчика. Разом вони прибули до нас із теплих країн, щоб дивувати новими уподобаннями. Ви готові подякувати їм за це? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте картинку з баклажаном.