Розмальовки з капустою

Розмальовки з капустою – контурні зображення з овочом, що зовні нагадує голову людини. Від цього і походить назва самої капусти. Вона така поширена, що досі не встановлено, де батьківщина капусти. Цей овоч багатий на магній, кальцій, фосфор, вітаміни. Капуста – єдиний овоч, який після заквашування збільшує свої корисні властивості. Роздрукуйте та зберігайте картинки з капустою. Розфарбовуйте качани та листя у світло-зелені відтінки, червоні або фіолетові кольори.
Хрумка капуста – розмальовка милої мешканки полів і городів. Вона виростає великою, щільною та повною корисних речовин. Познайомтеся з корисними властивостями капусти, поки вони розфарбовуватимуть її портрет.

Капуста на грядці за літо перетворилася з маленького паростка на круглий і щільний овоч на качанчику. Тепер за городньою красунею полюють і зайці, і кози. Тільки капусту пильно охороняють її господарі. Розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Качан капусти – розмальовка з одним із хрустких овочів, які часто займають чималу частину наших городів. Це невипадково: капуста добре зберігається і виробляє більше корисних речовин після маринування. Розфарбуйте капусту олівцями зараз!

Розмальовка, де Капуста дозріла, викличе бажання скуштувати капустяних щей навіть у найзатятішого малоєжки! Роздрукуйте картинку та запропонуйте дітям розфарбувати городню красуню олівцями незадовго до обіду.