Розмальовки Огірки

Розмальовки з огірками – контурні зображення овочів із великою кількістю вологи всередині плоду. Витягнутий, з пухирцями і щетинкою, що колеться на шкірці, огірок стає в нашій країні зазвичай першими ласощами з городу на початку нового сезону посадок. З ним готують салати, холодні супи, огірки заготовляють на зиму недаремно. У цьому овочі багато води та корисних речовин, які зміцнюють імунітет людини. Розфарбуйте огірок у темно-зелений колір із чорними крапками на шкірці фарбами або олівцями.
Зелений огірок – картинка з циліндричним овочом у пухирцях. Огірок дозріває від квітки до готового до споживання за кілька днів. З розмальовками, де є огірок, зручно вивчати поняття циліндра, ліній та кола.

Розмальовка Зелений огірок є смішного мешканця городу. Він мріє потоваришувати з вами. Якщо цей овоч сподобався і вам, розфарбуйте його олівцями або фарбами та розкажіть огіркові трохи про себе.

Хрумкий огірок – розмальовка з овочом у пухирцях і маленьких шипах на шкірці. Огірок, хоч і невеликий, але вміє постояти за себе. Розфарбуйте соковитий овоч у темно-зелений колір та покажіть свій малюнок батькам.

Маленький огірок – дитяча картинка для творчості з одним із найзнайоміших овочів з раннього дитинства. Роздрукуйте і розфарбуйте пупірчастий огірок з квіткою на прикладі фарбами або олівцями.

Смачний огірок – розмальовка з одним із перших овочів. Вони дозрівають ще на початку літа. Розкажіть молодим художникам, чим корисний огірочок, поки вони розфарбовують його фарбами чи олівцями.

Веселий огірочок – розмальовка з бешкетним молодцем, який закликає пограти на свіжому повітрі та з користю підкріпитися. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з огірком олівцями або фарбами.