Розмальовки Морква

Розмальовки з морквою – чорно-білі зображення яскравого овоча, якого можна зустріти у багатьох городах. Людина культивує її вже тисячі років. Поживна морква насичена вітамінами та мікроелементами. Морква стала героїнею багатьох російських фольклорних творів. Ми звикли, що морква помаранчева, але спочатку вона була фіолетовою. А яку моркву розфарбуєте ви? Використовуйте для розфарбовування гуаш, фарби або воскову крейду і покажіть результат своєї роботи батькам та друзям.
Морквина – розмальовка пари хрумких коренеплодів із прожилками та «зачіскою» зі стебла. Цей солодкий овоч росте швидко, прикрашає стіл соковитими фарбами та несе нам вітаміни. Розфарбуйте морквину в оранжевий чи червоний кольори.

Кролик і морква – розмальовка вухатої тварини з його улюбленими ласощами. Роздрукуйте або збережіть зображення, розфарбуйте кролика та запросіть його в гості на капустяний салат. Кролик також його любить.

Соковита морква багата ефірними оліями та вітамінами. За це її давно люблять люди. Морква розводили навіть давні греки. Без неї не буде повним і ваша колекція картинок із овочами!

Весела морква – розмальовка з юною представницею із сімейства овочів. Вона має високий хвостик, і їй подобається грати. Не змушуйте моркву нудьгувати! Швидше роздрукуйте портрет і розфарбуйте його олівцями.

Велика морква довго ховалася під землею, а назовні у цього коренеплоду майже все літо виглядає лише зелена та пишна «кіска». На початку осені морква прагне визирнути назовні вже сама, і люди допомагають їй у цьому. Розфарбуйте моркву в яскравий оранжевий колір олівцями або фарбами.

Розмальовка Кролик із морквинами – це приклад того, що тварини бувають дуже запасливими істотами. Розфарбуйте вухатого звірка фарбами або олівцями, і, можливо, він почастує вас морквою.

Плід моркви — розмальовка із зображенням великого овоча. Коренеплід витягнутої форми в прожилках приносить чимало користі людині і заслуговує на те, щоб її розфарбували я помаранчевий колір.

Заєць їсть моркву — розмальовка із кумедним звірком, який знайшов улюблені ласощі. Поки зайчик у комбінезоні обідає, встигніть розфарбувати його олівцями або фарбами.

Хрумка морква – розмальовка з коренеплодом, який не встиг набрати в себе кольори. Допоможіть моркви знайти своє звичне задерикувате помаранчеве розмальовка. Для цього роздрукуйте та розфарбуйте картинку з нею.

Розмальовка Милий зайчик з морквою зображує кумедного звірка з ласощами в обійми. Зайчик радий великому овочу та посміхається дітям з картинки, а ще йому сподобаються яскраві кольори та соковита помаранчева морква.