Розмальовки Гарбуз

Розмальовка з гарбузом — чорно-білі зображення однієї з баштанних культур, яку легко впізнати навіть малюкові. Велика городня красуня невибаглива у догляді та вирощуванні. Проте користь від вживання гарбуза велика. У ній багато вітамінів та корисних речовин, які підтримують здоров’я та красу. Нагадайте хлопцям, поки вони будуть розфарбовувати гарбуз у яскраві кольори, що він навіть послужив транспортним засобом. Фея, хрещена Попелюшки, перетворила гарбуз на карету, щоб дівчина змогла отруїтися на бал.
Гарний гарбуз визрів на сонці. Її прикрашають плодоніжка та розкішний лист. Роздрукуйте або збережіть зображення цього гарбуза та розфарбуйте разом з дітьми фарбами чи олівцями.

Розмальовка Гарбуз у листі — чорно-біле зображення культури, яку ми легко дізнаємося за широким листям і соковитим помаранчевим кольором. Здивуйте хлопців фактом, що гарбузи можуть бути білого, зеленого чи синього кольору – і не лише у казках!

Великий гарбуз — розмальовка із символом багатої врожайної осені. Роздрукуйте або збережіть картинку з нею і розкажіть друзям перед розфарбовуванням, що гарбуз – це найбільша ягода у світі. Її вага може сягати навіть однієї тонни!