Розмальовки Дід мороз

Розмальовки з Дідом Морозом – калейдоскоп зображень із найулюбленішим чарівником усіх хлопців. Цьому чарівнику можна написати листа, і він обов’язково прочитає послання та здійснить мрію. Як? Він приходить до кожної дитини один раз на рік, щоб принести найбажаніший подарунок. Натомість за свій дар Дідусь Мороз просить тільки слухати батьків і поводитися добре. Розфарбуйте Діда Мороза та його вірних помічників фарбами чи фломастерами. Покладіть одну з картинок у конверт із листом чарівнику з Великого Устюга.
Дід Мороз із подарунками та палицею вирушив у дорогу. Цієї ночі всі звірі лісу разом із ним дружно водитимуть хороводи навколо великої ялинки. Її вбирали всі жителі лісу. Білочка принесла горішок, а ведмедик ще влітку припасив гарну соснову шишку. Розфарбуйте Діда Мороза та його мішок із подарунками.

Дід Мороз п’є чай – розмальовка, де чарівник вирішив відпочити і випити чаю, що бадьорить. Його дбайливо запасла дідусеві онука Снігуронька. Розфарбуйте Діда Мороза в оточенні пташок фарбами чи олівцями.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте його разом з дітьми фарбами та олівцями.

Дід Мороз та його олень збираються у дорогу. Дідусь захопив із собою ліхтар, запряг оленя. Що він забув? Може, свої чарівні сани чи палиця? А як же він вирушить до хлопців без подарунків? Розфарбуйте розсіяного Діда Мороза і нагадайте йому, що він забув.

Дід Мороз із чарівною палицею узявся в боки і позує для офіційного фото. Поспішайте розфарбувати чарівника! Він поспішає. Ще багато хлопців бажають побачити його цього року.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте Діда Мороза з друзями чи батьками.

Розмальовка Дім Діда Мороза взимку — картинка, яка наче зійшла зі сторінок чарівної казки. Переконайтеся в цьому самі, поки розфарбовуватимете це зображення фарбами або олівцями.

Розмальовка Дід Мороз і мішок подарунків – картинка, де головний чарівник планети готовий вирушити у дорогу, щоб вручати дітям новорічні сюрпризи. Спробуйте розглянути в мішку свій подарунок, поки розфарбовуватимете його.

Дід Мороз дарує подарунки — розмальовка, де показаний найочікуваніший момент новорічної урочистості. Роздрукуйте це зображення та розфарбуйте, щоб вручити друзям чи рідним.

Дід Мороз і кролик – розмальовка з врученням подарунка Дідусем Морозом лісового звіра. Спробуйте і створити новорічний настрій близьким людям. Роздрукуйте, розфарбуйте картинку та подаруйте її тим, кого любите!

Малята завжди з нетерпінням чекають на новорічні свята і мріють отримати подарунки від Діда морозу. Зробіть їх очікування ще радіснішим, запропонувавши розмальовку «Дід мороз приготував подарунки». Розмальовка допоможе розвинути дрібну моторику рук, а також підніме настрій дітлахів.

Добрий дідусь мороз зображує веселого казкового персонажа, без якого не обходиться Новий рік. Розфарбуйте яскраво головний убір, шубу та бороду доброго чарівника для дітей. Кольоровий малюнок діда морозу підніме настрій сім’ї.