Розмальовка зі снігурочкою

Розмальовка зі Снігуронькою — чорно-білі портрети онуки Діда Мороза. Дідусь приїжджає за нею на санях напередодні Нового року і вони вирушають вітати всіх хлопців країни зі святом. Снігуроньку ще ласкаво називають «Сніжинка». Вона зображується дівчинкою, то дівчиною. Снігуронька завжди допомагає дідусеві спілкуватися з дітьми, їй довіряють усі звірі. Роздруковуйте або зберігайте картинки з чарівною онукою Діда Мороза і розфарбовуйте їх олівцями або фарбами.
Снігуронька на лижах поспішає до маленьких лісових мешканців. Білочки, їжачки та ведмеді вже нарядили ялинку і чекають на онучку Діда Мороза на свято. Розфарбуйте юну помічницю доброго чарівника фломастер або фарбами.

Маленька Снігуронька з пташкою в руках чекає на Діда Мороза з новорічної ялинки. Він скоро повернеться зі свята і розповість їй про всі ігри та пісні хлопців на ранку, які порадували його. Розфарбуйте помічницю Діда Мороза!

Красива Снігуронька у шубці та кокошнику тримає в руках новорічну іграшку. Внучка Діда Мороза прикрашає ялинку у його чарівному теремі. Увечері до неї на чаювання прийдуть лісові звірі. Розфарбуйте гарну снігурочку та її вбрання!

Розмальовка, де снігуронька прикрашає ялинку, демонструє всю серйозність того, як онука Діда Мороза готується до головного свята року. Допоможіть красуні розвісити на деревці кульки, гірлянди та розфарбуйте всі предмети у яскраві фарби.

Створіть новорічний настрій своїй дитині, запропонувавши розмальовку «Снігуронька танцює». Він весело проведе час, підбираючи кольори та розфарбовуючи малюнок, а потім зможе використовувати його як декорацію до новорічної урочистості.