Розмальовки Новорічні іграшки

Розмальовки з Новорічними іграшками – колекція прикрас для ялинки у Новий рік у картинках. Ці чорно-білі зображення з декором різних епох і стилів мріють про передноворічне чаклунство. Іграшки мріють стати різнобарвними та яскравими, щоб бути помітними на ялинці, дарувати дітям радість та прикрашати собою будинок. Стати для новорічних іграшок справжнім Дідом Морозом! Візьміть замість чарівної палиці фарби та пензель і розфарбуйте їх у всі кольори веселки прямо зараз! А готову картинку обов’язково покажіть батькам.
Шкарпетка з подарунками — розмальовка із милим атрибутом новорічного та різдвяного дива. Цікаве зайченя виглядає зі шкарпетки. Йому не терпиться познайомитися зі своїм юним господарем! Розфарбуйте новорічні подарунки!

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте його разом з дітьми фарбами та олівцями.

Подарунки під новорічною ялинкою скоро розберуть щасливі хлопці та дівчата. Урочисто вбрана ялинка любить цей момент найбільше. Допоможіть дітям знайти свої подарунки – розфарбуйте обгортковий папір та банти на коробках у різні кольори.

Подарунки в шкарпетці – різні гостинці для хлопців. У ньому вмістилися іграшки та солодощі для малюка від Діда Мороза та Снігуроньки. Розфарбуйте цей малюнок теплими відтінками, щоб створити ще більш святкову атмосферу на картинці.

Розмальовка Красиві іграшки на стрічці з прищіпками показує, як можна зробити гірлянду із підручних засобів. Розфарбуйте картинку фарбами та спробуйте створити новорічний декор своїми руками.

Свічка запалена, і новорічні іграшки оточили її. Скоро прийде довгоочікуване свято всіх хлопців! Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її фарбами для своїх близьких.

Білочка та новорічна іграшка — розмальовка із привітним звірком. Білка готується до торжества, вона знайшла ялинкову кульку. Він такий гарний, що білочку хочеться показати його всім друзям. Розфарбуйте білочку та її іграшки фарбами чи фломастерами.

Сова на Новий рік – розмальовка кумедного птаха в ковпаку під прикрашеною ялинкою. Навіщо так уважно спостерігає сова? Потоваришуйте з нею і дізнайтеся про це у сови при її розфарбовуванні.

Розмальовка Новорічна хлопавка та сова вчить тому, як зустрічати свято весело. Тільки в жодному разі не тягніть за ниточку хлопавки самі, без дорослих. Запам’ятайте: це може бути небезпечним! Розфарбуйте милу сову.

Розмальовка Календар 31 грудня може стати чудовою основою для листівки близьким друзям! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фломастерами або фарбами та вручіть своїм гостям на новий рік.

Діти біля новорічної ялинки — розмальовка, де хлопці вже отримали свої подарунки та чекають на гостей. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте його за прикладом або за власною уявою.

Розмальовка, де снігуронька прикрашає ялинку, демонструє всю серйозність того, як онука Діда Мороза готується до головного свята року. Допоможіть красуні розвісити на деревці кульки, гірлянди та розфарбуйте всі предмети у яскраві фарби.

Новорічна кулька на гілці — розмальовка із чудовим сюжетом для створення урочистого настрою собі та близьким людям. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її напередодні свята.

Розмальовка Новорічні гірлянди нагадує обов’язкові атрибути зустрічі Нового року. Знайдіть яскраві олівці або фарби, щоб розфарбувати прапорці та зірочки на гірлянді!

Святково вбрана ялина – символ Нового року. Передчуваючи урочистість, малюк напевно з радістю прикрасить розмальовку «Святкова ялинка», що підніме настрій і допоможе весело провести час.