Розмальовки Новорічна ялинка

Розмальовки Новорічна ялинка – зібрання картинок лісової красуні, без якої сьогодні важко уявити зустріч Нового року. Так було завжди. Приносити додому ялинку напередодні свята розпочали в Росії лише двісті років тому. Прикрасами їй довго служили солодощі та зацукровані фрукти. Потім їх замінили на барвисті іграшки. Щоб наповнити будинок радістю передноворічної суєти, ялина рубати необов’язково. Створіть атмосферу чаклунства разом з дітьми самі! Просто роздрукуйте та розфарбуйте ялинку фарбами або олівцями.
Білочка вбирає ялинку — розмальовка з клопіткою звіркою, яка теж готується до візиту Діда Мороза та Снігуроньки. Прикрашати ялинку і вінчати її зіркою допомагає білці найкраща подружка, синичка.

Подарунки під новорічною ялинкою скоро розберуть щасливі хлопці та дівчата. Урочисто вбрана ялинка любить цей момент найбільше. Допоможіть дітям знайти свої подарунки – розфарбуйте обгортковий папір та банти на коробках у різні кольори.

Гарні подарунки під ялинкою вишикувалися в хоровод навколо лісової красуні. Їм теж хочеться крутитися та співати пісні. Незабаром вони знайдуть нових господарів — добрих хлопчиків і дівчаток. Розфарбуйте подарунки яскравими фарбами чи олівцями.

Заєць біля ялинки — розмальовка, присвячена довгоочікуваному святу всіх хлопців. Створіть собі урочистий настрій за кілька хвилин. Просто роздрукуйте та розфарбуйте картинку в яскраві фарби.

Діти біля новорічної ялинки — розмальовка, де хлопці вже отримали свої подарунки та чекають на гостей. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте його за прикладом або за власною уявою.

Розмальовка, де діти відкривають подарунки, освітлена переливом лампочок на ялинкових гірляндах. Але куди поділися їхні кольори? Якнайшвидше виправте це непорозуміння за допомогою фарб або олівців, поки хлопці з картинки нічого не помітили.

Розмальовка, де снігуронька прикрашає ялинку, демонструє всю серйозність того, як онука Діда Мороза готується до головного свята року. Допоможіть красуні розвісити на деревці кульки, гірлянди та розфарбуйте всі предмети у яскраві фарби.

Святково вбрана ялина – символ Нового року. Передчуваючи урочистість, малюк напевно з радістю прикрасить розмальовку «Святкова ялинка», що підніме настрій і допоможе весело провести час.

Розмальовка Новорічна ялинка із зіркою створює відчуття свята та новорічного чарівництва. Дітям сподобається розфарбовувати колючу красуню та її прикрасу різними кольорами. Любителі пофантазувати можуть доповнити малюнок новорічної ялинки барвистим подарунком.