Розмальовки Новорічні подарунки

Розмальовки Новорічні подарунки – картинки для дитячої творчості з тим, що створює атмосферу чаклунства напередодні Нового року. Так, це подарунки. Солодощі, іграшки, бажані дітьми різного віку. Одні шукають їх під ялинкою, інші у шкарпетках біля каміна. Роздрукуйте або збережіть картинки з новорічними подарунками для хлопців та дівчат. А поки вони будуть розмальовувати зображення, можна ненав’язливо розпитати їх про те, що вони хотіли б отримати від Діда Мороза і Снігуроньки напередодні Нового року.
Сани із подарунками завантажені. Годинник починає відлік останніх годин року, що минає. Незабаром Дідусь Мороз вирушить у дорогу. Це розмальовка створить урочистий настрій сім’ї. Надайте картинці фарб – розфарбуйте її олівцями.

Сніговик із подарунком сидить у санях — розмальовка із забавним персонажем із новорічних казок. Напевно, сніговик отримав від Діда Мороза подарунок за те, що добре веселив хлопців на святі. Розфарбуйте милий сніговик!

Шкарпетка з подарунками — розмальовка із милим атрибутом новорічного та різдвяного дива. Цікаве зайченя виглядає зі шкарпетки. Йому не терпиться познайомитися зі своїм юним господарем! Розфарбуйте новорічні подарунки!

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте його разом з дітьми фарбами та олівцями.

Подарунки під новорічною ялинкою скоро розберуть щасливі хлопці та дівчата. Урочисто вбрана ялинка любить цей момент найбільше. Допоможіть дітям знайти свої подарунки – розфарбуйте обгортковий папір та банти на коробках у різні кольори.

Подарунки в шкарпетці – різні гостинці для хлопців. У ньому вмістилися іграшки та солодощі для малюка від Діда Мороза та Снігуроньки. Розфарбуйте цей малюнок теплими відтінками, щоб створити ще більш святкову атмосферу на картинці.

Гарні подарунки під ялинкою вишикувалися в хоровод навколо лісової красуні. Їм теж хочеться крутитися та співати пісні. Незабаром вони знайдуть нових господарів — добрих хлопчиків і дівчаток. Розфарбуйте подарунки яскравими фарбами чи олівцями.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте Діда Мороза з друзями чи батьками.

Розмальовка Новорічні сови підійде і для рукоділки. Роздрукуйте та використовуйте картинку з дружними пташками на гілці, щоб привітати своїх друзів. Залишилося лише розфарбувати зимовий краєвид із совами.

Сніговики з подарунками — розмальовка з трьома скульптурами, що ожили, в ковпаках і шарфах. Біля них стоять три коробочки із подарунками. Цікаво, кому вони призначені? Дізнайтеся поки розфарбовуватимете їх.

Заєць біля ялинки — розмальовка, присвячена довгоочікуваному святу всіх хлопців. Створіть собі урочистий настрій за кілька хвилин. Просто роздрукуйте та розфарбуйте картинку в яскраві фарби.

Розмальовка Календар 31 грудня може стати чудовою основою для листівки близьким друзям! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фломастерами або фарбами та вручіть своїм гостям на новий рік.

Діти біля новорічної ялинки — розмальовка, де хлопці вже отримали свої подарунки та чекають на гостей. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте його за прикладом або за власною уявою.

Батьки з подарунками — розмальовка, на якій вас зустрінуть найближчі вам люди. І батьки не йдуть до вас із порожніми руками! Вони несуть десятки найочікуваніших подарунків. Розфарбуйте цю картинку і вірте, що всі ваші мрії збудуться!

Розмальовка, де діти відкривають подарунки, освітлена переливом лампочок на ялинкових гірляндах. Але куди поділися їхні кольори? Якнайшвидше виправте це непорозуміння за допомогою фарб або олівців, поки хлопці з картинки нічого не помітили.

Розмальовка Дід Мороз і мішок подарунків – картинка, де головний чарівник планети готовий вирушити у дорогу, щоб вручати дітям новорічні сюрпризи. Спробуйте розглянути в мішку свій подарунок, поки розфарбовуватимете його.

Дід Мороз дарує подарунки — розмальовка, де показаний найочікуваніший момент новорічної урочистості. Роздрукуйте це зображення та розфарбуйте, щоб вручити друзям чи рідним.

Малята завжди з нетерпінням чекають на новорічні свята і мріють отримати подарунки від Діда морозу. Зробіть їх очікування ще радіснішим, запропонувавши розмальовку «Дід мороз приготував подарунки». Розмальовка допоможе розвинути дрібну моторику рук, а також підніме настрій дітлахів.