Розмальовки Лебеді

Розмальовки з лебедями – чорно-білі зображення граціозних птахів, яким присвячено чимало легенд та казок. Їх гарний образ і витонченість надихають людей на романтичні вчинки, любов, створення сім’ї, вірність та шляхетність. Ці птахи дбають не тільки про свою сім’ю, а й зграю в цілому. Якщо хтось із лебедів ослаб, вся зграя перенесе переліт, щоб він встиг одужати. Розфарбовуйте лебедів у білий, молочний, чорний або димчастий кольори. Даруйте картинки батькам та друзям.
Лебідь плаває – розмальовка, яка показує улюблене заняття цього граціозного птаха, крім польоту. Роздрукуйте картинку з лебедем, покажіть його дітям і запропонуйте розфарбувати цей птах фарбами або олівцями.

Лебідь у воді — розмальовка, яку із задоволенням розфарбовуватимуть хлопчаки, дівчата, їхні мами та бабусі. Все тому, що довкола цих птахів ходить багато гарних легенд. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте та обговоріть усі найцікавіші міфи про лебедів із дітьми.

Гарний лебідь — розмальовка з царським птахом, який над чимось задумався, схиливши голову. Які думки завітали до лебедя? Дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або фломастерами.

Розмальовка Граціозний лебідь сподобається молодим художникам і любителям пернатих. Шляхетний птах велично розправляє крила, схиливши голову. Розфарбуйте лебедя різнокольоровими олівцями чи фарбами.