Розмальовки Снігури

Розмальовки зі снігурами – дитячі картинки з одними з найпомітніших птахів завдяки їх оперенню. Багато людей помилково вважають, що це перелітні птахи. Однак сніговики просто з’являються біля людських жител ближче до весни, коли в лісі їм не вистачає їжі. Битися через корм снігор не стане, тому шукає місця, де багато насіння, нирок, зерен або шкаралупи. Одне з дивовижних умінь сніговика — передавати наспіви та голоси інших птахів. Роздрукуйте та розфарбуйте сніговика для своєї колекції картинок з пернатими.
Снігур летить — розмальовка із найпопулярнішим сюжетом новорічних листівок. А вам подобається ця незворушна і швидка пташка? Роздрукуйте картинку зі снігом і прикрасьте його оперення фарбами.

Снігур сидить на гілці — розмальовка з птахом, який вирішив перепочити. Снігур помітив ягоди, з яких можна вийняти насіння. Розкажіть дітям, поки вони розфарбовують сніговика фарбами, що м’якоть ягоди ці птахи не їдять.

Милий снігир — розмальовка з лісовою співочою пташкою, яка має дуже гарне оперення. Розфарбуйте пір’їни на грудці снігу червоним кольором, а решта пір’я – в синьо-чорній палітрі.

Снігур на дереві – розмальовка з пташечкою, яка запам’ятовується багатьом хлопцям своїм яскравим оперенням. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте сніговика фарбами або фломастерами.