Розмальовки з пінгвінами

Розмальовки з пінгвінами – дитячі картинки з дивовижними птахами, які дуже вирізняються серед своїх родичів. Вони живуть в Антарктиді, Новій Зеландії, на екваторі та в Африці. Пінгвіни не вміють літати, мають навички підводної риболовлі і не мерзнуть навіть у крижаній воді. Ці птахи мають великий запас жиру та унікальне оперення. Пінгвіни створюють пару на все життя і нарівні один з одним дбають про своє потомство. Розфарбуйте цих дивовижних птахів гуашшю або фломастерами.
Привітний пінгвін махає вам правим крилом, піднімає праву ніжку. Він мріє про гарне вбрання. А ви розфарбуєте пінгвіна за прикладом чи так, як підкаже вам ваша уява?

Пінгвін йде на риболовлю – розмальовка, яка розповідає про раціон цих дивовижних птахів. На суші і по льоду пінгвін пересувається неквапливо, а ось у воді він перетворюється на граціозного плавця.

Пінгвіненя та його мама подорожують на крижинці. Їм не страшна холодна вода. Маму захищають підшкірний жир, маленьке дитинча — густий пух. Розфарбуйте дружну сім’ю гуашшю та пером.

Маленький пінгвіня чекає на березі свого друга, щоб разом наловити риби до обіду. Розфарбуйте це дитинча пінгвіна фарбами або олівцями.

Пінгвіня слухає маму — розмальовка, яка доводить, що мами скрізь однаково турбуються за своїх малюків. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку із сім’єю пінгвінів олівцями або фломастерами разом із батьками.

Пінгвін на крижині – розмальовка із забавним мешканцем Антарктиди. Він вирушив до свого друга на сусідній льодовик. А щоб не нудьгувати в дорозі, захопив із собою морозиво. Розфарбуйте пінгвіна та його шапочку фарбами, тоді він поділиться ласощами і з вами!

Малюк пінгвіненя – розмальовка з унікальним мешканцем Антарктиди. Він любить спостерігати за тим, як мама та тато плавають у морі, а потім приносять йому рибу. Але щось малюка зовсім занесло снігом! Поправте пензликом з фарбами колір його пір’їнок, щоб батьки змогли впізнати свого малюка.

Розмальовка Усміхнений пінгвін – портрет забавного птаха, який не вміє літати. Що замість цього вміє робити пінгвін, розпитайте його самого, поки розфарбовуватимете його аквареллю або крейдою.

Пінгвін з морозивом – розмальовка, де мешканець снігових долин та холодних морів щиро радіє частування. Створіть для птахів ще більш святковий настрій! Залишилося просто розфарбувати його у яскраву палітру фарб.

Пташеня пінгвіненя — розмальовка з дитинчатою пінгвіна, яке розправило крильця. Може, малюк хоче злетіти? Збережіть або роздрукуйте це зображення, щоб помріяти з дітьми за розфарбуванням про те, як полетить молодий пінгвін.