Розмальовки Качки та каченята

Розмальовки з качками та каченятами – дитячі картинки з однієї з найдбайливіших мам серед птахів у компанії її пташенят. Як дика, так і домашня, качка довго висиджує яйця. Після цього вона самовіддано оберігає виводок своїх пташенят і навчає дитинчат усім необхідним для дорослого птаха навичкам. Для розфарбовування качки багато кольорів не знадобиться: сірий, білий, чорний. Каченята до повного оперення залишаються жовтими з вкрапленнями коричневого, іноді майже чорного пуху.
Розмальовка Іграшкова качечка підійде і для малюків. Використовуйте після роздрукування малюнку акварельні фарби та пензлі, щоб розвивати дрібну моторику дітей при розмальовуванні.

Каченя на колесах – розмальовка для малюків. Забавну іграшку дізнається кожна дитина та із задоволенням розфарбує акварельними фарбами або олівцями разом зі старшими членами сім’ї.

Розмальовка Каченя п’є чай – сюжет для початку нових зборів малюнків. Збережіть або роздрукуйте зображення з качечком за чаюванням та розфарбуйте її пір’їнки олівцями або фарбами.

Каченя плаває – розмальовка з веселою качечкою в центрі уваги. Вона пливе по воді та готова провести на хвилях ще не одну годину. Розфарбуйте цю водоплавну пташку фарбами або олівцями.

Розмальовка Маленьке каченя представляє цікаве дитинча качки. Він спостерігає вас. Йому цікаво, хто ви, і які кольори зараз його розфарбуєте. Не змушуйте каченя довго чекати. Розфарбуйте його зараз!

Качка та її каченя – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку у відмінній якості. Ніжна турбота та підтримка мами на перших уроках плавання допомагають каченяті повірити у свої сили.

Маленька качечка – розмальовка з ще зовсім невеликою пташкою. Вона ніяк не зрозуміє, якого ж розмальовка її пір’їни. Допоможіть точці вивчити кольори при розфарбовуванні її оперення фарбами чи олівцями.

Каченя махає – розмальовка з привітним дитинчатим качечки. Він вирушив на прогулянку двором і помітив вас. Чемне каченя вирішило привітатися. А ви ніколи не забуваєте про перші правила етикету?

Качка та її дитинча прийшли на купання. Водойма розташувалася неподалік рідного подвір’я, і ​​каченята вже тут бували. Найсміливіше каченя вже хитається на хвилях. Розфарбуйте дружню родину фарбами чи олівцями.

Качка в очеретах — розмальовка із зображенням обережного птаха для дитячої творчості. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте качечку, яка щойно викупалася і вирішила вийти на берег.

Каченя в озері — розмальовка з пташеням мами качки, який робить великі успіхи у плаванні. Він сам помітив, що плаває краще за братів і сестер, і від цього щасливий. Роздрукуйте та розфарбуйте потрет чарівного малюка фарбами або олівцями.

Розмальовка з маленькою качиною родиною на воді. Мама качка вчить плавання маленьких каченят. Схоже, вони роблять успіх! Розфарбуйте юних пернатих плавців та їхню батьківку олівцями або фарбами.

Каченя у воді – розмальовка з цікавим дитинчатом домашньої качки. Під час купання він відплив трохи віддалік від мами, інших каченят і знайшов щось дивовижне. Розкажіть малюкові, що таке квітка, поки розфарбовуватимете каченя олівцями.

Каченята в калюжі – розмальовка, в якій бешкетні малюки граються в калюжі. Запропонуйте хлопцям розфарбувати каченят олівцями або фарбами!

Розмальовка Каченя гуляє – це малюнок веселого каченя, який сподобається дітям дошкільного віку. Об’ємні крильця та лапки можна зафарбувати одним кольором або поекспериментувати з фарбами.

Розмальовка Красива качка з різноманіттям ліній призначена для розфарбовування олівцями, фарбами або крейдою. Дітям буде цікаво розфарбувати пір’я свійської птиці яскравими квітами.

Розмальовка Каченя на суші зображає водоплавного птаха в чорно-білих тонах. Качечки люблять поласувати рибою та свіжим хлібом, а за допомогою кольорових олівців або фломастерів можна розфарбувати строкатого птаха.

Гарне каченя – розмальовка з ще одним пташеням з пташиного двору. Каченя впевнене, що ви не залишите його в чорно-білому кольорі, адже він так мріє бути схожим на своїх братів і сестер! Швидше роздрукуйте зображення з каченям та розфарбуйте його у яскраві кольори!