Розмальовки Синиці

Розмальовка з синицями – колекція зображень з невеликими пташками, знайомими багатьом з дитинства. Синиці живуть у лісі, за день вони поїдають близько 300 гусениць. Взимку ці пташки намагаються жити поблизу людей. Так їм простіше добувати їжу та зігріватися. Синиці — довірливі створення, що легко приручаються. При підгодовуванні цих птахів не можна використовувати чорний хліб, небезпечний для синички. Розкажіть хлопцям, поки вони розфарбовують цього птаха, що синиць взимку можна підгодовувати зернами, насінням та ягідками.
Синичка – розмальовка з пташечкою, яка зазвичай живе неподалік людських будинків. Цей птах з жовтою грудкою дуже ненажерливий, він з’їдає сотні гусениць за день. Розфарбуйте синицю за прикладом олівцями або фарбами.

Синиця на гілці – розмальовка з пташкою, яка мешкає по всій Росії та інших країнах. Портрет синички прикрасить колекцію малюнків. Залишилося лише роздрукувати картинку та розфарбувати пташку олівцями.

Синичка на дереві — розмальовка із ще однією корисною пташкою. За день вона може вбити до 400 комах. Роздрукуйте або збережіть портрет синички та розфарбуйте його разом із батьками чи друзями.

Маленька синиця — портрет знайомої з дитинства кожній людині птахом. Цікава синочка дуже хоче повернути собі своє оперення! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її пір’їнки олівцями або фарбами.