Розмальовки Павлини

Розмальовки з павичами – колекція зображень із птахами, яких легко відрізнити від інших. Прийнято вважати, що мальовниче «віяло» — це павич. Це не так: яскраве пір’я росте над хвостом самця павича. Він використовує своє віяло і як захист від ворогів. Малюнок на оперенні схожий на безліч очей, це відлякує тварин. На сході знають, що павич відчуває грозу, а в Індії їх тримають біля будинку, бо павич знищують молодих кобр. Розфарбуйте павича та його барвисте віяло з пір’я гуашшю.
Маленький павич розпустив на прогулянці свій хвіст. Як же не милуватися цим чимось захопленим малюком? Допоможіть павич яскраво розфарбувати пір’їни аквареллю і покажіть свій малюнок батькам.

Розмальовка Гордий павич демонструє одну з найкрасивіших птахів світу. Покажіть малюнок з павичем дітям, роздрукуйте його і розфарбуйте портрет павича за прикладом аквареллю або олівцями.

Красивий павич – розмальовка з птахом, яка знайома навіть наймолодшим художникам. Роздрукуйте картинку з ним та запропонуйте розфарбувати хлопцям павича фарбами або олівцями.

Розмальовка Павич з яскравим хвостом – це чорно-біла ілюстрація екзотичного птаха. Нехай дитина розфарбує яскравими квітами пишний хвіст павича і доповнить його власними візерунками.

Розмальовка Павич з красивим хвостом містить безліч деталей та геометричних форм для розфарбовування. Нехай дитина самостійно придумає колірну гаму для красивого хвоста та інших частин тіла цього царського птаха.