Розмальовки Ластівка

Розмальовки з ластівками – чорно-білі картинки з гарними перелітними пташками. Впізнають ластівку по синьому оперенню з металевим блиском, вузьким крилами, обтіченим тільцем і довгим роздвоєним хвостиком. Ця пташка багато літає. У польоті ластівка не тільки їсть, але також п’є і спить. За літо пара виводить пташенят двічі. Дбайливі батьки годують своїх пташенят до 300 разів на день комарами, метеликами, жуками та мухами. Роздрукуйте зображення ластівки, розфарбуйте його разом із дітьми та розкажіть їм, що цей птах може розвивати швидкість польоту до 120 км\год.
Ластівка в польоті – розмальовка з неймовірно активною пташкою. Вона стрімко мчить униз, щоб упіймати здобич. Розфарбуйте ластівку гуашшю разом з дітьми та розкажіть їм, що ці птахи по землі ходять незграбно та неохоче.

Красива ластівка – розмальовка з чарівним птахом у польоті. Ластівки прилітають у наші краї навесні і відлітають у теплі країни вже наприкінці літа. Згадайте разом з дітьми, яку казкову героїню врятувала ластівка, поки розфарбовуватимете цю пташку.

Які чарівні ластівки! За їхнім граційним польотом завжди цікаво спостерігати. Чорні крила, червона шийка, біла грудка – ось які кольори потрібно вибрати, щоб розфарбувати ластівок.