Розмальовки Сова

Розмальовки з совами – дитячі картинки з птахами, які поширилися майже всюди. Є навіть полярні сови. Усі види сов об’єднує хижий спосіб життя у нічний час доби. Лише снігові сови вилітають на полювання вдень. Є сови, яким під силу здолати молодого кабана. Політ сов безшумний через унікальну будову пір’я. Очі цих птахів не рухаються, тому совина шия дуже рухлива. Потоваришуйте з мудрою совою під час розфарбовування її портрета фарбами, олівцями або восковою крейдою.
Маленька совушка – розмальовка у стилі дитячої іграшки. Великі очі з трьома парами повік спрямовані вперед. Схоже, що сова помітила здобич. Вона ось-ось спалахне з гілки. Встигніть її розфарбувати олівцями чи фарбами!

Сова чекає на Новий рік — розмальовка, яка займе гідне місце у вашій колекції малюнків. Птах тримає календар з останнім листком року, а незабаром і закінчиться. Проведіть останні хвилини року з мудрою совою – розфарбуйте її в яскраві кольори.

Розмальовка Новорічні сови підійде і для рукоділки. Роздрукуйте та використовуйте картинку з дружними пташками на гілці, щоб привітати своїх друзів. Залишилося лише розфарбувати зимовий краєвид із совами.

Сова на Новий рік – розмальовка кумедного птаха в ковпаку під прикрашеною ялинкою. Навіщо так уважно спостерігає сова? Потоваришуйте з нею і дізнайтеся про це у сови при її розфарбовуванні.

Розмальовка Новорічна хлопавка та сова вчить тому, як зустрічати свято весело. Тільки в жодному разі не тягніть за ниточку хлопавки самі, без дорослих. Запам’ятайте: це може бути небезпечним! Розфарбуйте милу сову.

Маленька гарна сова щось захоплено роздивляється перед собою. Скористайтеся моментом і розфарбуйте кумедну пташку з великими очима фарбами та олівцями. Залишилося лише зберегти чи роздрукувати картинку.

Маленьке совенка — розмальовка з чарівним дитинчатою птиці, яка веде нічний спосіб життя. Розфарбуйте великооке совенка з пензликами на вушках фломастерами або олівцями, щоб подружитися з цим кумедним пташечком.

Розмальовка Сова з ліхтарем показує нічний сторож лісу. Своїм вуханням сова попереджає мешканців хащі про наближення ночі і про те, що настав час спати. Розфарбуйте нічну сову фарбами чи олівцями.

Малюк совенок – розмальовка привабливого совиного пташеня в момент неспання. Розгляньте картинку разом з дітьми і назвіть відмінні риси сов у пташеня, а потім розфарбуйте його разом з дітьми.

Розмальовка Пугач — портрет найбільшого пернатого хижака Землі. Він може перемогти у бою беркута і навіть юного кабана. Запропонуйте дітям розфарбувати молодого пугача і повідайте їм, що деякі пугачі вміють навіть ловити рибу.

Сова на гілці – розмальовка з птахом, що веде нічний спосіб життя. Оперення цього птаха змінюється в залежності від місця проживання. Її пір’я може бути сірим і навіть чорно-білою гами. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте сову олівцями або фарбами.

Весела сова — розмальовка з птахом, яка рада чомусь настільки, що почала танцювати. Роздрукуйте або збережіть картинку із совою, щоб розфарбувати її та приєднатися до забав птаха.

Розмальовка Пугач на гілці зацікавить навіть дорослих діток. Розфарбовування такого різноманіття різних форм захоплює навіть досвідчених непосид. Кольоровий пугач на гілці стане справжнім витвором мистецтва в домашніх умовах!