Розмальовки Папуги

Розмальовка з папугами – зібрання портретів найпопулярніших птахів нашої планети. Ці птахи полюбилися людям за яскраве розмальовка, свою кмітливість, вміння наслідувати промови людини і навіть танцювати в ритм музики. Їх одомашнили понад 3 тисячі років тому. Серед папуг є хижаки, але зазвичай вони віддають перевагу рослинній їжі і фруктам і горіхам. Розфарбувати папугу гуашшю або фломастер можна в будь-які кольори. Ці птахи зазвичай мають дуже яскраве та різнокольорове оперення.
Папуга на самокаті – розмальовка для активних та товариських дітей. Щоб розфарбувати папугу, знадобиться гуаш, фломастери та обов’язково відмінний настрій. Інакше малюнок вийде нудним.

Папуга для дітей. Вибирайте це зображення, якщо захочеться підняти настрій собі або друзям. Роздрукуйте та розфарбуйте птаха у яскраві фарби фарбами або фломастерами.

Папуга на гілці – розмальовка для любителів незвичайних птахів. Папуги живуть у дикій природі та у житлах людей. Людина одомашнила цих пернатих три тисячі років тому. Хочете теж завести собі папугу? Для початку розфарбуйте цього непосидю!

Маленький папуга вже великий артист. Він любить бути у центрі уваги. Для цього він навчився говорити та співати чужими голосами, а ще папужці подобається танцювати. Розфарбуйте маленького папуги гуашшю або фарбами.

Розмальовка Папуга на кораблі представляє найромантичнішу «професію» цього птаха. Папуги нерідко супроводжували піратів у їхніх мандрівках. Які секрети вже дізнався цей пернатий друг, розпитайте при розмальовці його пір’їнок.

Гарний папуга – розмальовка з домашнім улюбленцем, який сидить на кільці у профіль. Якщо вам хотілося б завести папугу, приміряйте на себе роль його власника, поки розфарбовуватимете папугу.

Маленький папужка на гілці — портрет домашнього улюбленця багатьох сімей у чорно-білій палітрі. Допоможіть папузі знайти яскраве оперення, розфарбовуючи його гуашшю або олівцями.

Розмальовка, де папуги їдять, займе увагу допитливих хлопців на кілька хвилин. Роздрукуйте зображення і запропонуйте розфарбувати його дітям, щоб вони поспостерігали, як папужки самостійно видобувають собі в їжу горіхи та насіння рослин.

Папуга з чубчиком — розмальовка з одним із найпопулярніших екзотичних вихованців у сучасних квартирах. Говорливий, галасливий і ошатний птах чекає, коли ви яскраво розфарбуєте його оперення. Після цього папужка обов’язково стане вашим другом!

Яскравий папужка – розмальовка з пташкою на гілці з листочками. Запропонуйте розфарбувати цей малюнок своїм друзям фарбами або фломастерами, а потім порівняйте, які малюнки у вас вийшли.

Папуга на дереві — розмальовка з пустотливим птахом із жарких тропіків. Папуга ось-ось заспіває свою пісеньку. Тільки куди поділося його яскраве оперення? Виступати у такому вигляді співак не хоче. Допоможіть папузі переодягтися в яскраве вбрання за допомогою фарб!

Розмальовка Веселий папуга – картинка для дитячої творчості з привабливим представником пернатого сімейства. Він махає крилами не просто так. Папуга помітив ваші фарби і готовий до того, щоб ви розфарбували його у яскраві кольори зараз.

Розмальовка Папужка на дереві вибрана для вашої колекції малюнків не випадково. Погляньте на птаха — і ви зрозумієте, що саме такого папугу ви завжди хотіли розфарбувати фарбами чи фломастерами!