Розмальовки Голуби

Розмальовки з голубами – дитячі картинки з унікальними птахами. Голуб живе всюди, де тепло, а колір його оперення залежить від його раціону. Окрім білих, сизих та чорних птахів на планеті є ще й рожеві голуби. З давніх-давен голуб використовується як листоноша. Пізніше люди стали використовувати їх для зйомки з повітря, доставки пошти та живого оформлення свят. Поки діти розфарбовують голуба, нагадайте їм, що цей птах давно вважають символом світу.
Голуб шукає корм — розмальовка з міським птахом, який звикли до уваги людей і чекає від перехожих ласого частування. Роздрукуйте та розфарбуйте голуба фарбами разом із батьками.

Голуб на гілці — розмальовка з птахом, якого дуже люблять люди. Схоже, і зараз голуб з гілки поглядає навколо, шукаючи того, хто почастує його хлібними крихтами. Розфарбуйте голуба яскравими фарбами, щоб привернути увагу людей.

Маленький голуб — розмальовка з птахом, який довго служив людям як листоноша. Як це було, розпитайте батьків, коли принесете показати їм ваш малюнок із голубком.

Голуб у польоті — розмальовка із чарівним сюжетом із символом світу. Роздрукуйте її для дітей і запропонуйте розфарбувати пташку в улюблений колір фарбами або олівцями.