Розмальовки Дятел

Розмальовки з дятлами — колекція зображень із пернатими санітарами лісу. Дятел має строкате оперення. Цей невеликий птах може жити практично скрізь, але вважає за краще жити в лісі. Тут дятел шукає собі дерево і б’є по ньому дзьобом, щоб витягти зі стовбура жучків та інших комах. Ударяти по дереву птах здатний удвічі швидше за чергу сучасного кулемета. Дятел довбає в стовбурі дупло. Якщо він сам не селиться в ньому, то туди переїжджають дрібні пташки або тварини.
Розмальовка Дятел із молоточком показує дітям «професії» у тваринному світі. Дятел шукає у стовбурах комах та пробиває у деревах поглиблення. Їх називають “дуплами”. Тут селяться дрібні тварини та птиці. Розфарбуйте санітара лісу та будівельника фарбами або гуашшю.

Дятел на дереві знайшов, де у стовбурі оселилися комахи та черв’ячки. Дятел намітив місце, звідки розпочне свою роботу. Скоро ще одне дерево буде вилікувано! Розфарбуйте лісового «лікаря» фломастерами.

Дятел довбає дерево — розмальовка з невтомним птахом. Сильна дзьоба дятла та вміння триматися на стовбурі під час роботи роблять цього санітара та будівельника шановним лісовим мешканцем. Розфарбуйте дятла яскравими квітами.

Дятел на гілці — розмальовка зі справжнім лісовим архітектором. Він довбає своїм потужним дзьобом дупла в стовбурах дерев, щоб знайти комах і з’їсти їх. Потім у цих «будиночках» селяться птахи та маленькі звірята. Розфарбуйте дятла разом із друзями!

Дятел на суку – розмальовка із зображенням птаха за роботою. Дятел відомий своєю працьовитістю та терпінням. Тільки де його строкаті пір’їни? Роздрукуйте та розфарбуйте портрет дятла на гілці аквареллю або олівцями.

Розмальовка Дятел довбає кору захопить хлопчиків і дівчаток з перших хвилин. Приготуйте улюблені фломастери, фарби або олівці, щоб розфарбувати цього птаха! Готовий кольоровий малюнок із дятлом цілком зійде за картину, яку не соромно повісити на чільне місце.