Розмальовки зі страусами

Розмальовки зі страусами – картинки з ще одним дивовижним птахом планети. Страус не вміє літати, проте дуже швидко бігає. Найбільші птахи Землі роблять це у разі небезпеки та можуть бігти дуже довго. Якщо втекти не виходить, страус відбивається ногами. М’язисті кінцівки страуса завдають помітної шкоди нападнику. Крилами страус теж користується. Вони потрібні пернатому під час залицянь за самкою. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення унікального птаха олівцями або фломастерами.
Страус на роликах — розмальовка, де цей птах вирішив уявити ще один свій талант. Страус не лише швидко бігає, а й катається на роликах! А ви вмієте? Візьміть у страуса кілька уроків, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Страус гуляє на сонці — розмальовка, де птах із сильними ногами здійснює прогулянку. Страус завжди напоготові. Якщо він почуватиме небезпеку, то швидко втече. Розмальовуйте картинки з ним акуратно!

Страус у черевиках – розмальовка із зображенням найшвидшого пернатого створення. Схоже, цей птах готується до марафону. Страус вже приміряє кросівки перед тренувальним забігом. Розфарбуйте страуса фломастерами або фарбами.

Великий страус – розмальовка з одним із найбільших птахів на Землі. Страус такий великий, що бігати йому стало зручніше, ніж літати. Потоваришуйте з цим пернатим гігантом! Для цього просто роздрукуйте та розфарбуйте зображення зі страусом фарбами або олівцями.