Розмальовки іграшки

Розмальовки іграшки – зображення перших друзів усіх хлопців з ігор. Милий щеня і каченя, плюшевий ведмедик і красиві ляльки, жвава конячка-гойдалка та солдатики мріють пограти з вами!
Вибирайте будь-яку іграшку, зберігайте або роздруковуйте на аркуші А4 у чудовій якості та розфарбовуйте їх акварельними фарбами або гуашшю. Запрошуйте до малювання друзів та батьків. Разом грати завжди веселіше, а за розфарбовуванням придумайте історію про пригоди ваших іграшок.
Розмальовка Іграшка каченя підійде для малюків. Великий силует знайомої фігурки, мінімум деталей, зручні олівці чи пензлики – і ось перед вами новий шедевр вашої дитини!

Розмальовка Іграшкове ведмежа нагадає кожній дитині і дорослому про його першого плюшевого друга. Роздруковуйте зображення, беріться за фарби та гуаш, щоб спогад став ще яскравішим!

Розмальовка Лялька Таня для юних дівчаток у якісному виконанні. Роздрукуйте картинку, використовуйте для розфарбовування фарби іграшки або гуаш. Не забудьте придумати для ляльки мила пригода!

Іграшка паровозик – розмальовка для хлопчиків у високій якості. Зберігайте картинку безкоштовно, роздруковуйте її та розфарбуйте у улюблені кольори фарбами або гуашшю разом із батьками.

Розмальовка Іграшка конячка для хлопчиків. Багато славних пригод чекає на героїв, коли вони вперше вирушать у дорогу на вірному коні! Уявіть їх, коли розфарбуєте іграшкову конячку фарбами чи олівцями.

Розмальовка Пупсик з бантиком розбудить уяву малюків. Пупс любить вбиратися і бути у центрі уваги. Роздрукуйте картинку і потоваришуйте з милим пупсиком, коли лоскотатимете його при розфарбовуванні фарбами або олівцями.

М’ячик — розмальовка, яку можна запропонувати юним художникам. Трохи води, кілька помахів пензлем із акварельною фарбою чи гуашшю — і нова іграшка для ігор із батьками готова!

Гном на тракторі – розмальовка, яку оцінять хлопчики. Збережіть або роздрукуйте зображення для дружньої компанії та запропонуйте хлопчикам розфарбувати працелюбного гнома олівцями або фарбами.

Лялька у сукні — розмальовка, з якою жодна дівчинка не скучить. Звичайна іграшка перетвориться на милу подругу дівчинки за кілька хвилин при розмальовуванні олівцями або фарбами.

Клоун – розмальовка, яку можна запропонувати напередодні першого походу до цирку. За неквапливим розфарбовуванням циркового артиста розкажіть хлопцям, хто він такий, як смішить дітей та показує фокуси.

Іграшковий будиночок – розмальовка для хлопців молодшого віку. Хлопчики та дівчатка з однаковим інтересом будуть прикрашати його фарбами чи гуашшю, щоб у їхніх улюблених іграшок з’явилося житло.

Іграшкова пожежна машина – розмальовка, яка познайомить хлопців зі спеціальним транспортом. Роздрукуйте картинку, розкажіть малюкам, що це за автомобіль, якого він кольору та запропонуйте їм розфарбувати пожежне авто фарбами чи фломастерами.

Солдат у кителі – розмальовка для майбутніх генералів. Збережіть або роздрукуйте зображення, забезпечте юного художника фарбами. За кілька хвилин він розповість вам про пригоди бравого солдата, якому він надав колориту.

Лялька в чепчику – розмальовка для дівчаток у високій якості. Зображення друкується у форматі А4. Розфарбуйте іграшку гуашшю, щоб нова подруга дівчинки була найкрасивішою!

Чебурашка – розмальовка, без якої не обійдеться жодна дитяча колекція малюнків. Розфарбуйте доброго і кумедного звіра з великими вухами акварельними фарбами або гуашшю.

Відерце з лопаткою – розмальовка для малюків у високій якості. Роздрукуйте і розфарбуйте олівцями або фарбами перші знаряддя для будівництва пісочних і снігових замків.

Іграшковий паровозик – розмальовка з великими деталями спеціально для малюків. Молодий машиніст може розфарбувати паровоз фарбами або акварельними олівцями, щоб ближче познайомитися з транспортним пристроєм.

Іграшковий танк – розмальовка для хлопчиків у чудовій якості. При роздруковуванні картинки на аркуші А4 чітко відображено всі деталі. Запропонуйте розфарбувати танк друзям олівцями чи фломастерами разом.

Маленький пупс – розмальовка для малюків у високій якості. Роздрукуйте або збережіть картинку і запропонуйте розфарбувати пупсика дітям фарбами або гуашшю, щоб знайти нового друга для ігор.

Заводна мавпочка – розмальовка для веселих хлопців. Іграшка із кумедною мордочкою і звичками розповість чимало про свої пригоди, поки ви лоскочете їй боки пензликом з фарбами.

Буратіно – розмальовка з персонажем улюбленої казки багатьох хлопців та дівчат. Хлопець з довгим носом любить бути у центрі уваги. Роздрукуйте картинку з Буратіно та розфарбуйте гуашшю або фломастерами.

Лялька-скоморох – розмальовка для малюків. Познайомте хлопців із ляльками народного театру через картинки. Першим варто бути представленим і яскраво розфарбованим олівцями скоморох Петрушка. Згодні?

Розмальовка Іграшкова качечка підійде і для малюків. Використовуйте після роздрукування малюнку акварельні фарби та пензлі, щоб розвивати дрібну моторику дітей при розмальовуванні.

Іграшкова космічна ракета – розмальовка для майбутніх мандрівників з галактик. Вивчайте складання та керування космічним кораблем за розфарбовуванням ракети фарбами.

Кролик за кермом машини – розмальовка для хлопчиків молодшого віку. Зображення близьких з дитинства багатьом хлопцям іграшок можна надати будь-які кольори та відтінки. Використовуйте олівці та фломастери для розмальовки цього сюжету.

Іграшкова поні – розмальовка для любителів рухливих ігор. Щоб всидіти на одному місці кілька хвилин, їм потрібно уявити себе вершниками, які вирушили на пошуки скарбів. Забезпечте юних художників гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Неваляшка у цікавій формі познайомить ваших дітей із іграшками вашого дитинства. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть картинку та запропонуйте дитині разом розфарбувати неваляшку фарбами.

Розмальовка Ведмедик з бантиком для дівчаток – зображення у високій якості. Використовуйте для фарбування ведмежа акварельні олівці або гуаш. Розмальовка сприяє розвитку дрібної моторики дитини.

Каченя на колесах – розмальовка для малюків. Забавну іграшку дізнається кожна дитина і із задоволенням розфарбує акварельними фарбами чи олівцями разом із старшими членами сім’ї.

Поні на колесах – розмальовка для хлопчиків та дівчаток у чудовій якості. Збережіть або роздрукуйте зображення та запропонуйте хлопцям розфарбувати милу поні фарбами чи олівцями.

Розмальовка Неваляшка в ковпаку – чудовий спосіб познайомити дитину з новими іграшками. Запропонуйте дітям разом розфарбувати неваляшку олівцями та розкажіть, чому ця лялька отримала таку назву.

Розмальовка Заводний песик зацікавить малюків і молодих дослідників. Картинка із заводною іграшкою стане цікавіше, якщо розфарбувати її у яскраві та незвичайні для собак кольори фломастерами.

Пупс у колясці – розмальовка для дівчаток та хлопчиків молодшого віку. Іграшка в колясці наочно покаже, якими були при народженні діти. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фарбами разом із малюками.

Заєць із серцем – розмальовка для дівчаток і всіх романтиків. Дарувати подібну іграшку у плюшевому варіанті нудно? Запропонуйте друзям та коханим у подарунок власноруч розфарбованого фарбами зайця з серцем.

Розмальовка Ошатна лялька для дівчаток. Зображення високої якості. Збережіть це розмальовка або роздрукуйте, а під час малювання використовуйте модні відтінки для одягу іграшки.

Розмальовка Іграшкова пірамідка дасть дитині вирішити самому, якою вона хоче бачити свою улюблену іграшку. Роздрукуйте її зображення, дайте дітям пензля з фарбами, і незабаром ви побачите пірамідку очима вашої дитини.

Курочку важко з кимось переплутати, але вона полохлива і близько до себе не підпускає. Розмальовка Заводна курочка познайомить хлопців з іграшками вашого дитинства і свійським птахом ближче при її розфарбовуванні фарбами або олівцями.

Дудочка – розмальовка для хлопців, яким подобається музика. Усі деталі та частини інструменту показані крупно. Роздрукуйте картинку та запропонуйте розглянути її дітям, а потім розфарбувати фарбами під духову музику.

Розмальовка Іграшковий паровоз для малюків. Якщо дитині хочеться побачити світ, запропонуйте їй розфарбувати гуашшю паровоз на подяку за те, що цей вид транспорту першим запропонував людям пересуватися по суші великими компаніями та зустрічати нових людей на кожній станції

Повітряна куля – розмальовка, яка продемонструє дітям попередника великих повітряних кораблів. Щоб піднятися вгору, повітряній кулі потрібен вогонь та вміле керування. Розкажіть про це дітям, поки вони розфарбовують повітряну кулю олівцями або фарбами.

Розмальовка Повітряні кульки створить святковий настрій у похмурий день і дорослим, і дітям. Для цього потрібно роздрукувати картинку та розфарбувати кульки фломастерами або гуашшю різних кольорів.

Розмальовка Коляска у відмінній якості. Роздрукуйте або збережіть зображення для вашої дитини. Великий малюнок коляски з мінімумом деталей легко розфарбує аквареллю навіть малюк.

Паровоз — розмальовка із швидкою іграшкою для хлопчиків. Уявити себе машиністом просто. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте паровоз фарбами або акварельними олівцями.

М’яч – розмальовка з улюбленою іграшкою всіх хлопців. Катати, ударяти ногою або рукою, підкидати вгору м’яч весело та цікаво одному чи з друзями. А тепер м’ячик можна розфарбувати фарбами в улюблені кольори.

Кубики – розмальовка першого будівельного матеріалу у житті хлопчика та дівчинки. Роздрукуйте зображення з трьома кубиками та розфарбуйте з дітьми його грані олівцями різного кольору.

Розмальовка Плюшевий ведмедик нагадає кожному про першого друга. Саме Мішутці дівчатами та хлопчиками довірялися перші таємниці, з ним можна було погратись і вирушити у першу подорож. А якого кольору був ваш перший плюшевий ведмідь?

Машина-самоскид для хлопчиків у чудовій якості. При роздруковуванні всі деталі іграшки чітко видно, і по них можна вивчити основні складові самоскида при розмальовуванні машинки.

Розмальовка Іграшка для дитячої творчості. Разом з нею дитина вчиться відрізняти більше від меншого, дотримуватися балансу при будівництві деталей, називає кольори та його відтінки. Створіть різнокольорову пірамідку на папері за допомогою олівців.

Розмальовка Іграшка неваляшка розбудить уяву дитини, а дорослому нагадає про дитинство. Стійка лялька не лягає спати, роздрукуйте, розфарбуйте неваляшку і подивіться, як вона надовго прийме горизонтальне положення.

Лялька Маша – розмальовка для дівчаток. Чарівна іграшка з розпущеним густим волоссям у сукні з комірцем чекає свою нову господиню. Роздрукуйте ляльку, розфарбуйте її і потоваришуйте з Машею.

Юла — розмальовка із найдинамічнішою іграшкою дитинства. Роздрукуйте або збережіть малюнок, розфарбуйте юлу акварельними фарбами або гуашшю і згадайте, яким чарівним ще недавно здавався її танець.

Дитяча пірамідка – розмальовка для допитливих малюків. Висока пірамідка з кільцями, що розширюються, на ній схожа на ялинку. Бажаєте надати іграшці колір? Несіть олівці!

Лялька неваляшка – розмальовка для знайомства з новою іграшкою. Незвичайна іграшка викликає інтерес до того, як вона влаштована. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть неваляшку.

Дитячий м’ячик – розмальовка для дитячої творчості із чорно-білим зображенням. Роздрукуйте зображення у форматі А4 або збережіть його та розфарбуйте улюблену іграшку у улюблених кольорах.

Юла крутиться – розмальовка для хлопців будь-якого віку та їхніх батьків. Швидка і юрка дзига швидко заводиться, танцює і довго радує дітей. Розфарбуйте улюблену іграшку у яскравій кольоровій гамі фарбами.

Кольорові олівці у склянці розгубили свої кольори та відтінки. Допоможіть їм знову знайти свій звичний вигляд і повернутися до улюбленої роботи. Розфарбуйте олівці та їх грані аквареллю або гуашшю.

Навушники — Розмальовка пристрою для прослуховування музики та інших аудіо файлів. Великі та помітні вони привернуть увагу кожного поціновувача приладів у стилі ретро. Розфарбуйте навушники у традиційні темні відтінки або яскраві кольори.

Розмальовка Конструктор та кубики представляє одні з перших іграшок кожної дитини. Цей будівельний матеріал покликаний розвинути дрібну моторику дітей, їхню уяву та координацію рухів.

Маленька неваляшка трохи засумувала. Із нею давно ніхто не грав. Може ви виправите ситуацію і розвеселите милу іграшку? Роздрукуйте зображення неваляшки та розфарбуйте у яскраві кольори та відтінки.

Розмальовка Триколісний велосипед знайомить із першим самостійним транспортом дитини. На нього сідають дівчата і хлопчики спочатку з побоюванням, але потім триколісний велосипед стає їхнім найкращим другом.

Розмальовка Будильник допоможе познайомити хлопців із поняттям часу, показати їм, як і куди рухаються стрілки. Розкажіть дітям, що таке хвилини та години, а потім разом з ними розфарбуйте будильник.

Вітрячок на паличці бавить собою не лише дітей, а й дорослих. Схожий на маленький барвистий переносний млин він жваво кружляє лопатями на вітрі. Роздрукуйте та розфарбуйте іграшку у яскраві кольори.

Дитячий самокат забутий у кутку заради санок та лиж. Поки молодий хазяїн катається з гірки, не дайте самокату занудьгувати. Як? Наприклад, прикрасьте деталі іграшки фломастер або гуашшю.

Іграшковий м’ячик – розмальовка зі смугастою іграшкою. Разом з цим розфарбуванням ви зможете наочно познайомити хлопців із формою кулі та запропонувати їм розфарбувати м’яч у улюблені кольори.

Іграшка дзиґа притулила на правому боці. Вона довго грала з малюком та втомилася. Заводний дзига, як ще іноді називають юлу, трохи передихне, і буде знову готовий до гри. Роздрукуйте або збережіть юлу та розфарбуйте її фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Лялька з бантиками для дівчаток. Чарівна іграшка сидить і спостерігає за чимось праворуч. Потоваришуйте з малюком, і лялечка розповість вам багато цікавих історій із життя іграшок.

Дві повітряні кульки піднімаються вгору і вирушають у далеку подорож. Як ви вважаєте, скільком людям вони піднімуть настрій, якщо розфарбувати кульки фарбами в яскраві кольори?

Паровозик – розмальовка іграшки, без якої не обходиться жодна дитяча кімната хлопчика. Мчати на паровозику одному юному машиністу нудно! До складу він обов’язково причепить вагони і вирушить у дорогу разом із улюбленими зайцями та ведмедями. Розфарбуйте паровозик у яскраві кольори, щоб він став помітним та яскравим.

Розмальовка Ведмедик, машинка і конячка представляє найближчі кожному хлопчику іграшки. З раннього дитинства хлопчики улюбленого ведмежа катають то на коні, то в машинці. Згадайте, як це було весело, та розфарбуйте цю картинку разом із дітьми.

Іграшковий ведмедик — чорно-біле розмальовка для дітей, яке нагадає про улюбленого друга дитинства батькам! Запропонуйте одну картинку татові або мамі, а другу – розфарбуйте олівцями або фарбами.

Дівчинка неваляшка – розмальовка із забавною лялькою, яку люблять малюки. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення фарбами для молодших братів, сестер або поповніть цим малюнком колекцію картинок з улюбленими іграшками.

Іграшкова дзиґа — розмальовка з іграшкою, якою традиційно грали кілька поколінь у кожній родині. Роздрукуйте або збережіть картинку з дзиґою та запропонуйте розфарбувати її батькам, бабусям та дідусям разом з вами.

Качалка конячка – розмальовка з дерев’яним скакуном, про який мріяла кожна дитина! Якщо у вашого тата чи діда такого коня не було, роздрукуйте картинку, розфарбуйте її і вручіть конячку найближчим людям.

Іграшкова вантажівка – розмальовка з потужним самоскидом, який вже може бути вашим! Залишилося лише роздрукувати картинку, розфарбувати вантажівку та стати щасливим водієм самоскида.

Іграшковий літачок – розмальовка, з якої можна стати відважним пілотом вже в юному віці. Роздрукуйте або збережіть зображення літака, розфарбуйте фломастерами або олівцями. Одягайте шолом пілота — і вирушайте в подорож!

Розмальовка Іграшкова машинка – це чорно-біле зображення легкового автомобіля для хлопчиків різного віку. Намагайтеся не виходити за рамки геометричних форм і розфарбувати всі деталі машини. Роздрукуйте картинку прямо зараз та приступайте до творчого процесу!

Маленький паровозик – це картинка іграшкового поїзда, якому так не вистачає кольорового оформлення. Хлопчикам та дівчаткам буде цікаво розфарбувати деталі паровоза та постаратися не вийти за контури.

Маленький автобус сподобається хлопчикам будь-якого віку. Чорно-білу картинку цікавіше розфарбовувати разом із дорослими. А завантажити та роздрукувати розмальовку маленького автобуса можна прямо на сайті.

Машинка-бетонозмішувач використовується для виконання будівельних робіт. З її допомогою можна ретельно розмішати бетон, який потрібен для будівництва будинку або іншої будівлі. Розфарбуйте машинку-бетонозмішувач у яскраві кольори, щоб їй стало веселіше виконувати свою роботу.

Розмальовка Дитячий паровозик із чіткими геометричними лініями сподобається хлопчикам дошкільного віку. Розфарбуйте рухомий паровоз яскравими квітами і пофантазуйте, куди він прямує.

Розмальовка Іграшкова машинка таксі – це мініатюрне зображення пасажирського транспорту для хлопчиків. Підберіть відповідні кольори для шашечок на даху, коліс та інших деталей іграшкового таксі!

Розмальовка Мила іграшкова вантажівка – це ілюстрація вантажного автомобіля з кузовом для хлопчиків. Фари у вигляді очей та кумедні мигалки на даху цікаво розфарбовувати, не виходячи за контури. Розмальовка милої іграшкової вантажівки дозволити провести дитяче дозвілля з користю.

Розмальовка Іграшкове відро та лопатка сподобається дівчаткам та хлопчикам. Іграшки для пісочниці можна розфарбувати улюбленими квітами – достатньо завантажити та роздрукувати розмальовку на нашому сайті.

Розмальовка Іграшкові кубики зі зрозумілими геометричними формами зацікавить наймолодших художників. Конструкція нагадує затишний будиночок, а кубики іграшки діти можуть розфарбувати яскравими квітами.

Маленький гелікоптер – розмальовка з іграшковим повітряним судном, яке ось-ось вирушить у дорогу. Встигніть розфарбувати вертоліт олівцями, аквареллю або фломастерами, поки він не спалахнув з вашого листа.

Маленький літачок – розмальовка з іграшковим повітряним судном, яке летить на захід. У які країни хоче потрапити літачок, дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Іграшковий поїзд – розмальовка з однією з найулюбленіших іграшок усіх хлопчиків. Роздрукуйте або збережіть малюнок із іграшковим локомотивом, щоб розфарбувати його разом із дітьми олівцями чи фломастерами.

Космічна ракета іграшка – розмальовка з підкорювальною космічних просторів. Поки ця ракета тільки готується до старту, ви зможете розфарбувати її фарбами чи олівцями у улюблені кольори.