Розмальовки Кавун

Розмальовки з кавунами – дитячі картинки з найбільшою та знайомою хлопцям ягодою. В кавуні багато корисних для людини речовин. Смугастий круглий кавун з товстою шкіркою зазвичай приховує під собою найніжнішу, солодку та соковиту м’якоть червоного кольору з насінням. Проте любителі цієї ягоди вивели також сорти із жовтою та білою м’якоттю. Сьогодні завдяки селекціонерам є кавуни у вигляді квадрата та циліндра. А, може, при розмальовуванні ви використовуєте інші кольори та винайдете новий сорт кавуна?
Розмальовка Кавун і сливи підказує, як можна поєднувати плоди та ягоди між собою у приготуванні їжі або ж у малюванні. Роздрукуйте дітям це зображення та запропонуйте розфарбувати аквареллю або гуашшю.

Соковитий кавун вже надрізаний. Соковитий скибочку з чорним насінням так і проситься в рот! Розфарбуйте м’якоть цієї великої ягоди в червоний колір, а шкірку кавуна – у темно-зелене розмальовка.

Розмальовка Стиглий кавун допоможе у невимушеній ігровій формі вивчити поняття кола. Поздовжні смужки на великій ягоді навчать хлопців проводити плавні лінії. Запропонуйте дітям розфарбувати цей кавун фарбами і олівцями.

Шматок кавуна – розмальовка з вирізаним шматочком великої ягоди на тлі цілісного кавуна. Роздрукуйте або збережіть картинку із соковитим кавуном та запропонуйте розфарбувати її дітям олівцями або фарбами.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Смачний кавун – розмальовка з величезною ягодою, яка таїть під щільною шкіркою соковиту, солодку та ароматну м’якоть. Роздрукуйте картинку з кавуном і запропонуйте дітям розфарбувати її в незвичайні кольори, щоб розвинути їхню уяву.

Великий кавун – розмальовка з «портретом» однієї з найулюбленіших баштанних культур у нашій країні. Соковитий і стиглий кавун збирає влітку та восени за столом усю сім’ю. Нехай це станеться і сьогодні, коли ви розфарбовуватимете велику ягоду олівцями або фломастерами!