Розмальовки з бананами

Розмальовки з бананами – зображення солодких фруктів спеціально для дітей. Розфарбуйте їх у соковиті кольори зелені чи сонця гуашшю чи фломастерами! Банан корисний великою кількістю корисних речовин. Цей фрукт дуже поживний. Його засмажують, додають у випічку, десерти та соки. Вперше банан виріс у Індії. Розкажіть хлопцям за розфарбуванням також, що бананових дерев немає. Банан – це трава, яка може виростати в довжину понад 10 метрів, а на одному суплодні може бути одразу до 300 бананів!
Розмальовка Два банани наочно показує, що разом завжди веселіше, ніж одному. Якщо ви й самі не любите самотності, роздрукуйте кілька картинок із цими фруктами та розфарбуйте банани з друзями олівцями.

Солодкий банан використовують у їжу по-різному. Хтось просто з’їдає цей фрукт, а хтось додає його у фруктові салати та десерти. Розфарбуйте банан та запропонуйте батькам спробувати знайти рецепт нової страви з бананами.

Очищений банан – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. З цією картинкою ви зможете наочно показати складові банана. Розкажіть їм, що під щільною шкіркою сховалася солодка м’якоть із насінням.

Стиглий банан – розмальовка солодкого фрукта в шкірці. Якщо ваші діти люблять ласувати бананами, роздрукуйте для них картинку з дозрілим бананом і запропонуйте розфарбувати цей поживний фрукт.