Розмальовки винограду

Розмальовка винограду – колекція картинок з апетитними гронами ягід. Виноградна лоза та її плоди вимагають за собою ретельного догляду, зате дають чимало. З виноградом готують соки, компот, соуси, варення, шербет, фруктові салати та навіть м’ясо. Виноград використовують у косметиці та медицині. Він такий цікавий людям, що винограду присвятили окрему галузь науки. Розфарбовувати виноградні грона не менш корисно. За цими ягодами можна вивчати форму кола, овалу, знайомитися з різними кольорами та відтінками.
Виноград, яблуко та груша – чудовий зразок того, як виглядає натюрморт. Розкажіть дітям у доступній формі про цей вид мистецтва, роздрукуйте цю картинку та запропонуйте розфарбувати хлопцям їх перший натюрморт.

Гроно винограду визріло на південному сонці. Розфарбуйте зображення у зелений, чорний, червоний, жовтий колір. А, може, ваш виноград із чарівної країни, і ягідки одного грона там різнокольорові, як веселка?

Стиглі грона винограду ще висить на гілці. Її дбайливо вкрили собою листя, щоб воно не перегрівалося на сонці. Розфарбуйте соковите гроно винограду фарбами у світлі або темні відтінки.

Пензлик винограду – розмальовка з принадною гроном ягід, які так і хочеться з’їсти. Який виноград ви любите? Роздрукуйте та розфарбуйте ягоди винограду у чорний, зелений або жовтий колір.