Розмальовки з апельсинами

Розмальовки з апельсинами – колекція зображень життєрадісного цитрусу для дітей різного віку. Апельсини багаті на вітамін C та інші речовини, які корисні людині. Найчастіше апельсини використовують із виробництва соку. Ці фрукти корисні для імунітету, зору людини, її серця. Помаранчевий цитрус можуть вживати в повному обсязі. Апельсин може спричинити алергію. Ви можете розфарбувати цей фрукт фарбами чи олівцями. Він нагадує маленьке сонечко і обов’язково змусить вас усміхнутися.
Розмальовка Апельсин зарядить дітей гарним настроєм. Візьміть для розфарбовування гуаш або фломастери, щоб вийшла по-справжньому життєрадісною. Обов’язково покажіть картинку друзям та батькам.

Стиглий апельсин — розмальовка із соковитим та смачним представником цитрусової родини. Роздрукуйте та розфарбуйте помаранчевого побратима лимона та лайма гуашшю разом дітьми та розкажіть їм про користь вітаміну C.

Лимон та апельсин – розмальовка з одними з найпопулярніших фруктів планети. Багаті вітамінами ці цитруси чудово поєднуються один з одним. Чому апельсину з лимоном не зустрітися і на вашому малюнку? Розфарбуйте їх гуашшю для своєї колекції.

Красивий апельсин – розмальовка з представником цитрусового сімейства, який визрів і став соковитим фруктом. Роздрукуйте апетитний апельсин і розфарбуйте його разом із дітьми фарбами чи олівцями.