Розмальовки з яблуками

Розмальовки з яблуками – картинки з одним із найпоширеніших фруктів планети. Яблуко згадують у легендах, йому відводять важливу роль у казках та, звичайно, кулінарії. Ці плоди використовують при випіканні та заготовках на зиму не дарма. У яблуках безліч мікроелементів, вітамінів та мінералів. Плоди яблуні позбавляють проблем із холестерином, імунітетом, порожниною рота та захворювань кишечника. Створіть собі власне молодіжне яблучко! Роздрукуйте розмальовка з яблуком і розфарбуйте олівцями фрукт.
Яблучко – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Покажіть їм картинку з наливним яблуком, розкажіть, чим корисний цей плід, та запропонуйте дітям розфарбувати яблучко фарбами чи олівцями.

Розмальовка Яблуко з листочком приверне увагу навіть малюка. Знайомий з дитинства багатьом людям фрукт буває зеленим, жовтим та червоним. Розфарбуйте яблуко з листочком у улюблений колір олівцями чи фарбами.

Розмальовка Стигле яблуко для дітей та дорослих. Велике, наливне та соковите воно використовується у випічці та кулінарії. Зріле яблуко можна розфарбувати фарбами чи гуашшю у зелений, червоний чи жовтий колір.

Соковите яблуко – великий детальний малюнок для дитячої творчості. Наливне яблуко нерідко служить чарівним предметом у казках та міфах. Розфарбуйте стиглий фрукт із листочком фарбами або олівцями.

Розмальовка Смачне яблуко в оптимальній якості друкується для молодих авторів на аркуші формату А4. Фрукт за літо налився соками і наситився сонцем. Бажаєте спробувати таке ж ласе яблуко?

Гарне яблуко з плодоніжкою та великим листом щойно покинуло рідну яблуню. Розфарбуйте соковитий фрукт у теплі кольори та відтінки: світло-зеленими, червоними чи жовтими фарбами та олівцями.

Розмальовка Соковите яблуко з листочком демонструє улюблений фрукт багатьох людей. Ароматне яблуко приваблює кухарів та пекарів всього світу смаком та поживними властивостями, а ви на його прикладі зможете вивчати всі кольори світлофора, якщо розфарбуєте три яблука, а не одне.

Їжачок з яблуками — розмальовка зі щасливим звіром. Він зібрав багато солодких фруктів та готовий іти додому. Розфарбуйте яблука у червоний, жовтий чи зелений кольори, а їжака у чорний чи димчастий відтінки.

А ти любиш їсти яблука? Ці фрукти є джерелом корисних для твого здоров’я вітамінів. Дівчинка на зображенні старанно збирає яблука та кладе їх у кошик. Розфарбуй малюнок, вибравши найбільш яскраві та апетитні кольори для фруктів на дереві.

Розмальовка Вантажівка із яблуком зацікавить як хлопчиків, так і дівчаток. Приємні геометричні форми розвивають уяву та акуратність. Розфарбуйте соковите яблуко в кузові та саму фігуру вантажівки.

Зелене яблуко – розмальовка із зображенням дуже корисного фрукта. Роздрукуйте або збережіть малюнок з яблуком, щоб цього ж вечора розфарбувати соковитий плід олівцями, фарбами або крейдою разом із дітьми.