Розмальовки з лимоном

Розмальовки лимони – зображення кислого фрукта у відмінній якості. Соковитий, ароматний і багатий на вітамін C лимон застосовують у кулінарії, випічці, приготуванні напоїв. У казках цей плід зображають часто сумним та «кислим». Але варто спробувати його, як прокидається бадьорість, та зміцнюється здоров’я. Вибирайте для розфарбовування з дітьми будь-яку картинку з лимоном, щоб розповісти про цей фрукт багато цікавого. Використовуйте олівці або акварель, щоб розфарбувати цей жовтий цитрус.
Лимончик – розмальовка для дітей із фруктом, який схожий на сонце. Він такий же жовтий, як ця зірка. Лимон – корисний плід. Він багатий на вітамін C. Розкажіть про це хлопцям, коли розфарбовуватимете лимон разом фарбами.

Соковитий лимон – розмальовка зі стиглим фруктом. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте цитрусовий плід усіма відтінками жовтого спектру, щоб показати, як добре він визрів на південному сонці.

Розмальовка Кислий лимон підніме настрій усім, хто його побачить. Розфарбуйте плід лимонного дерева фарбами або олівцями та переконайтеся в силі колірної терапії та пам’яті свого смаку.

Лимон та апельсин – розмальовка з одними з найпопулярніших фруктів планети. Багаті вітамінами ці цитруси чудово поєднуються один з одним. Чому апельсину з лимоном не зустрітися і на вашому малюнку? Розфарбуйте їх гуашшю для своєї колекції.

Жовтий лимон – дивовижний фрукт. Він змушує нас морщитись від кислого смаку, але зміцнює наше здоров’я та піднімає настрій. Візьміть фарби і змахніть своїм чарівним пензлем, щоб розфарбувати цей цитрус.

Лимон з листочком – розмальовка з фруктом, побачивши якого люди часто мимоволі морщаться. Все тому, що в кожному лимоні багато вітаміну C. Він допомагає нам залишатися здоровими та красивими. Розфарбуйте лимон у жовтий колір олівцями чи фломастерами.